Arka Kapı Hoperlör Yardım

ozgun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. 2013 opel astra hb aracım var. Fakat aldığımız günden bir süre sonra arkadan ses gelmediğini farkettim. Forumları araştırdım ve bu sorunla karşılaşanların olduğunu anladım. Hoperlörler hakkında bir bilgim yok fakat o arka hoperlörlerin takılması şart. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum. Hangi marka hangi model hoperlöre ihtiyacım var ölçüleri nelerdir nerede ne kadara yaptırabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En boş donanımlı modeli almışsanız arka kapılarda hoparlör olmayabilir, tesisat hazırda varsa 13cm çok yollu hoparlör alıp taktırabilirsiniz, eğer tesisat hazır değilse paralel çektirebilirsiniz .

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
2013 derken J kasami yoksa Classic modeli mi? Classic ise arka hoparlorleri standart olarak biliyorum..

Opel Astra Classic III...

ozgun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 derken J kasami yoksa Classic modeli mi? Classic ise arka hoparlorleri standart olarak biliyorum..

Opel Astra Classic III...

J kasa

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:25 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:08 ----------

En boş donanımlı modeli almışsanız arka kapılarda hoparlör olmayabilir, tesisat hazırda varsa 13cm çok yollu hoparlör alıp taktırabilirsiniz, eğer tesisat hazır değilse paralel çektirebilirsiniz .

Tesisat hazır. Önerebileceğiniz model var mı

meser70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teknik dökümanlarda Astra J en boş donanımında bile CD 300 - Radyo/CD/MP3 Çalar - Üçlü Bilgi Ekranı - 4 Hoparlör standart olarak gözüküyor. Teybin settings ayarlarından fader ve balans ayarlarını kontrol ettiniz mi.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
4 hoparlör dedikleri kapılardaki 2 adet yuvarlak+2 adet tweeter
toplam 4 :D

meser70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapmayın ya iyice insafsız olmuşlar. Malzemeden çala çala yakında direksiyon yerine gidon koyarlar.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bir de 7 hoparlörlü sistemler var
2 ön kapı, 2 arka kapı, 2 tweeter, 1 ön camdaki bipleyen hoparlör
toplam 7:D

ozgun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapmayın ya iyice insafsız olmuşlar. Malzemeden çala çala yakında direksiyon yerine gidon koyarlar.

Aynen öyle arabada müzik dinlemekten soğudum resmen şu kullandığım sürede