arka kampanadan çıkan duman,koku ve sıcaklık

bekir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhaba bugun aracla iş yerine geldikten sonra bi koku vardı cıvarda...:) arabanın arka tarafına doğru geldim ve sağ arka tekerden müthiş bi koku yayılıyo lastık yanığı gibi bi koku ve kampanaya dokundum el vurulmuyor çok sıcaktı sol taraftakı lastiğe baktım kampanada vs. bi koku bi sıcaklık yok gayet normal yanı el freni çekili değildi aracın kış girdi gireli çekili bırakmıyorum ve aracta zaten garajda duruyor ama bugun sabah bır ıkı sefer deneyerek el frenını cekıp ındırdım garajın kapısını kapatana kadarda çekili durdu dışardakı sıcaklık daha doğrusu soğukluk -10 cıvarında vardı acaba benım balatamı yandı yada ne olmuştur.????:(:(

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
klasik bir soğuk havada balata yapışması durumu:)
yol boyunca çözülmediğine göre o taraftaki balata hareketsiz kalmış.koku ve sıcaklığı yapan o.

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
donmuş olmalı

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dırekt donmus bızım arkdsın tam 4 sanıye ıcınde dondu kaldı sag tekerı pazar gunu eksı 8 derecede kar da cektı bıraktı ayıramadık koka koka acıldı el fren telı plastıgıne su gırıyo buyuk ıhtımal ıcerde dondugundan cekıp bırakma anında salmıyor tekerı

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhaba bugun aracla iş yerine geldikten sonra bi koku vardı cıvarda...:) arabanın arka tarafına doğru geldim ve sağ arka tekerden müthiş bi koku yayılıyo lastık yanığı gibi bi koku ve kampanaya dokundum el vurulmuyor çok sıcaktı sol taraftakı lastiğe baktım kampanada vs. bi koku bi sıcaklık yok gayet normal yanı el freni çekili değildi aracın kış girdi gireli çekili bırakmıyorum ve aracta zaten garajda duruyor ama bugun sabah bır ıkı sefer deneyerek el frenını cekıp ındırdım garajın kapısını kapatana kadarda çekili durdu dışardakı sıcaklık daha doğrusu soğukluk -10 cıvarında vardı acaba benım balatamı yandı yada ne olmuştur.????:(:(

Abi sen yok kışın donmuş yok el freni teli falan bosver bunları aynı sorun bende de oldu 1 ay kadar önce arka tekeri usta soktu kampana kırılmış ti daha büyük zarar vermeden kurtardım kampana ni kontrol ettir tekeri soktur kontrol ettir sonra yine kışın donmustur diye düşünürsünüz

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu durum sonrasında kesin kes sökülüp kontrol edilmesi gerek aşırı sıcaktan dolayı arka merkez zarar görme olasılığı çok fazla.

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugünlerde baktıramıyosanız krikoya kaldırıp tekeri dönderin rahat dönüyor mu?