Arka çamurlukta göçük

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bugün aracımda bir hasar farkettim moralimi bozdu gerçekten sağ arka çamurlukta biri kapı açarken benim aracımda bildiğiniz güç denemiş yani yaklaşık 10 cm çapında bir alanda göçük var yapanın baya bir kulaklarını çınlattım yani kafa atsa bu kadar büyük bir göçük olurmuş . Artık çok sinir olmaya başladım bu vuruklara bir daha kırmızı ve gösterişli bir araç almayacağım sanırım sahibinden ilanlarına falan bakıyorum ne kadar doğrudur bilemem ama adam hasarsız falan diyor benim 2 tane aracım var şuan 2 sine de çok dikkat etmeme rağmen her yeri vuruk en sinir olduğum şeyde hiç birine ben neden olmadım neredeyse adamlar koca istanbul da gelip hep beni buluyor çok sinir oluyorum araçları satıp bisikletle dolaşcam arkadaş hem benzin derdi olmaz bizi soymalarına izin vermeyiz 4.50 tl den hem de orasına vuruldu falan derdi olmaz akşam akşam dellendim yine ya 31agryyy tek tesellim en azında boyayı falan götürmemiş de yaptırmaya gerek yok ama göçük baya büyük yani battle_Teroriste
saygılar sevgiler herkese

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arka çamurlukta göçük

Geçmiş olsun kardeşim inşallah boya vb gerektirmeyen kolay bir işçilikle çözülür.

Bugün benim aracı da boydan boya çizmişler ama Allahtan boya koruyucu ile verniğe zarar vermiş boya hasar görmemiş. Akşam akşam yıkayıp cila çektim tekrar.

Arabada biber gazı ve çelik cop duruyor, kasten yapılan bu hareketlere denk gelirsem vay haline ortalığın!

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun, hepimizin derdi üzerine titredikçe bir şeyler olması. ben alışveriş merkezlerinde en ücra köşeye park ediyorum, bazen dönüşte bir bakıyorum bomboş yerde biri gelmiş yanıma durmuş. şaka gibi  çekiççç

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler arkadaşlar  aracı sattırcaklar bana bu gidişle

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun eğer kontur çizgisi üstünde değilse göçük ottozenit veya otoking firmaları kaportayı boyasız doğrulta biliyor,bendede arka çamurlukta sadece yakından bakınca belli olan 3 cm lik bir göçük var ama malesef kontur çizgisinde zaten boyada bir hasar olmadığı için takmıyorum nazarlık deyip geçiyorum.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kontur çizgisi dediğiniz çamurluğun düz gelip sonra yamulduğu yerse malesef 2 tarafıda kapsıyor dediğim gibi 10 cm var çapı bende büyük ihtimal yaptırmıcam sağ öndede var aynısından maalesef

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
kontur çizgisi dediğiniz çamurluğun düz gelip sonra yamulduğu yerse malesef 2 tarafıda kapsıyor dediğim gibi 10 cm var çapı bende büyük ihtimal yaptırmıcam sağ öndede var aynısından maalesef

evet orası, ozaman malesef boya yapılıp düzeltilebilir.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun malesef benzer olay benim başıma da gelmişti sağ kapıda göçük ve çizik oldu
biraz küçük olduğuı için rutuş boya yapıldı duruyor
eğer çok göze batmıyorsa yaptırmayın diyeceğim ama sanırım 10 cm de baya büyük bir alan
artık fotoğrafını çekin ve ileride satarken kaza değilde göçükden dolayı lokal boya yaptırdığınızı belirtirsiniz

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle geçmiş olsun, boyada hasar yok demişsiniz bu tip göçükleri yapıyorlar, kendi aracımda ( astra h ) sağ çamurlukta olan hem de izli göçüğü yaptırdım autokingte beklediğimden çok daha iyi oldu. Şiddetle tavsiye ederim autokinge uğramanızı. Fotoğraf koyabilirseniz daha da net yorum yapabiliriz.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=2412.msg49546#msg49546 date=1317663878]

evet orası, ozaman malesef boya yapılıp düzeltilebilir.
[/quote]

Focus umda benzer yerde yamukluk vardı, servis "boya gerek" demişti bende şansımı denemek için bagaj döşemelerini sökünce çıplak çamurluk sacına iç taraftan kolayca ulaşabilmiştim, uzun saplı bir kerpetenin ucunu yamuk yere bastırıp dışa doğru iterek düzeltmiştim, sonradan sadece rötuş boyasıyla çiziği kapamak kalmıştı.

Servisler gerçekten isteseler bence en azından düzeltmeye çalışırlar; artık direkt parça değiştirme ya da pahalı tamirat yaptırma peşindeler.