arka cam rezistansi calismiyor.

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar arabamda cam filmi vardi, lpg islettirirken filmleri oto camcida sokturdum, soken usta abi cam rezistansi bozulabilir demisti, zira oyle oldu, suan calismiyor. arka cami degistirmeden yapabilecegim bisey varmi?

mnergiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var.elektronikçilerde sıvı karbon iletkenler var küçük tüplerde.ondan gerekli miktarda al ve rezistansların üstüne sür.boydan boya komple sür.eskisinden daha hızlı çalışır ısıtır.camı patlatır fln diyede korkma camlar tamperli 250-300 dereceye kadar bişe olmaz.boşa 150-200 tl cam deiştirme

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta onun ıcınden fırcası ve kalıp ı cıkması lazım nasıl bu yollara cızgı cekerken serıtlerı varya onun ufak kagıt olanından cıkıo ıcınden onunla cekıosun

keyfli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar comboda aynı sıkıntı var. ama hiçbiri çalışmıyor. ne yapabilirim. birde filim var arkada. acaba sorun filimden midir?

mnergiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı aldığınızda film varmıydı ve çalışıyormuydu rezistanslar

keyfli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı aldığım kişi muayeneden geçmedi diye filmi söktürmüş. bende haziranda aldım geçen hafta farketdim çalışmadığını.

mnergiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmmm o zaman sende aynı üründen bi kullan kardeş.veya biras daha profesyonellerini intte bulursun elektrofix ti yanlış hatırlamıyorsam ismi