arka cam dan su aliyor

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracimin arka camından su alıyormuş opel ile görüştüm ,böyle bir şikayet kaydı bulamamislar   
Kendileride şaşırmış olaya servis parça sipariş etti onu bekliyorum .istepnem ıslak olduğu icin hemen servise gittik sonuç bu gerekli açıklama istedim ama polonya fabrikasindan memnun olmadığımı beyan ettim daha önce başına gelen varmı bilen varmı bilginiz olsun

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: arka cam dan su aliyor

gozgozlu35 link' Alıntı:
Arkadaşlar aracimin arka camından su alıyormuş opel ile görüştüm ,böyle bir şikayet kaydı bulamamislar   
Kendileride şaşırmış olaya servis parça sipariş etti onu bekliyorum .istepnem ıslak olduğu icin hemen servise gittik sonuç bu gerekli açıklama istedim ama polonya fabrikasindan memnun olmadığımı beyan ettim daha önce başına gelen varmı bilen varmı bilginiz olsun
Gecmis olsun öncelikle. Forumda daha önce bu tarz şikayetleri olan arkadaslar vardı diye hatırlıyorum. 3. Stoptan alıyor olabilir. Arama yaparsanız bulabilirsiniz herhalde.

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Stop lambasindan değil benim sorun camdan macundan falan kaciriyormus komple arka cam sokulecek
Keşke olmasaydı zaten opel de ne cevap verecegini bilemedi üzgün olduklarını falan söylediler

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet çözümü basit zaten servis gerekeni yapıyor amaç burda sorunu paylaşmak ve bilgilendirmek forumun amacı bu diye biliyorum

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gozgozlu35 link' Alıntı:
Evet çözümü basit zaten servis gerekeni yapıyor amaç burda sorunu paylaşmak ve bilgilendirmek forumun amacı bu diye biliyorum
teşekkürler bilgilendirme için, daha önce rast gelmemiştik açıkçası
genelde arkadan su alınca 3. stop lambası olasılığı yüksek olduğunu düşündüm
ama sizin durumunuz farklıymış
en azından benzer problemler ortaya çıkarsan sizin durumunuz örnek gösterilebilir
tekrardan geçmiş olsun