Arıza lambası yanması

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Haklısın aklımızı kurcalamasın ama servis problemi var izmire gitmek gerekecek. teşekkürler.

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araca bir enjektör katkısı katın devam edin gitsin bir şey olmaz. Opel araçların da zaten bu uyuz bir lamba kafasına göre yanar kafasına göre söner. İpi sapı hiç belli olmaz bunun.

kuartim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araca bir enjektör katkısı katın devam edin gitsin bir şey olmaz. Opel araçların da zaten bu uyuz bir lamba kafasına göre yanar kafasına göre söner. İpi sapı hiç belli olmaz bunun.
Bende öyle tahmin ettim ama evham işte bır daha yaparsa katkı yine olur ise servis :) tşkler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende öyle tahmin ettim ama evham işte bır daha yaparsa katkı yine olur ise servis :) tşkler

Rica ederim ama bu katkıların her zaman artısı var araç için ben sürekli kullanırım. Araç da LPG var ama uzun yola çıkacak isem alırım benzin koyarım bir katkı en az 100 km devam ederim. Faydası çok oldu.

kuartim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim ama bu katkıların her zaman artısı var araç için ben sürekli kullanırım. Araç da LPG var ama uzun yola çıkacak isem alırım benzin koyarım bir katkı en az 100 km devam ederim. Faydası çok oldu.
İlk fırsatta alıcam marka ve ne kadar benzine koymalı

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi würth markalı ürünlerden kullanmanız oldu mu würth nasıl?

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Balıkesir de aldım tanımadığım ıstasyon. Bugünden arıza ışığı yapmadı servise gıdıyım gerekir li mi ne dersiniz

Bence bilgisayara bağlanıp arıza kaydına bakılsa iyi olur ne olur ne olmaz. İstasyon shell olabilir ama arabaya koydukları yakıt bakalım ki shellin yakıtımı. Ben pompacıyım her türlü hile var bu işte. Bence ihmal etmeyin bi baktırın.

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kullanmadım ama site içinde arkadaşlar tavsiye ediyorlar.

Anladım. Shellin dizelde ve benzinde bi yakıtı var w-power diye o yakıtta würthün katkı maddesi var.(pompacıyım ordan biliyorum) Ben w-power alıyorum hep benzini ama bi farkı yok. Würth katkı maddesi aldım kullandım ayrıyeten onda da fark bulamadım. Berner aldım o çok fark ettirdi. Hatta bernerin egzos çorabı var onu egzosa bağlıyosun katkıyı attıktan sonra 100 km git uzun yolda in bak içi kurum dolmuş o biçim temizliyor. 5 mayısta cıkacam yola 900 km yol yapcam o zamanda senin carbon cleanı kullanayım bakalım hiç denemedim.