Arıza Lambası ve LPG

karcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 2001 vectra comfort (atıker tüplü) var aynı sorunlarla gıttım huco marka bobını cıkartıp delphi taktırdım 230 lıraya sorun gıttı sanıyordum 2 hafta sonra ankaradan samsuna gıderken ıkı yerden gaz aldım karısınca teklemeler, arıza lambası tekrar yandı . ankara ya dondugumde 3 ayrı yere gıttım 320 lıra harcadım sorun cozulmedı . artık sunu ogrendım bırak lamba yansın ama gazı farklı yerden alma yada gazı bıtırmeden farklı yerden gaz alma inş seninki tekrarlamaz

ESRİYEN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 2001 vectra comfort (atıker tüplü) var aynı sorunlarla gıttım huco marka bobını cıkartıp delphi taktırdım 230 lıraya sorun gıttı sanıyordum 2 hafta sonra ankaradan samsuna gıderken ıkı yerden gaz aldım karısınca teklemeler, arıza lambası tekrar yandı . ankara ya dondugumde 3 ayrı yere gıttım 320 lıra harcadım sorun cozulmedı . artık sunu ogrendım bırak lamba yansın ama gazı farklı yerden alma yada gazı bıtırmeden farklı yerden gaz alma inş seninki tekrarlamaz
Uzun yolda özellikle 150-160 biraz zorla ışık yanıp sönmeye başlıyor değilmi?Araba tekliyor sonra gaza köklüyorsun gaz yememeye başlıyor.İnanılmaz bir güç kaybı oluyor.Sonra sorun kendiliğinden çözülüyor.Bilgisayarda hata bile görünmüyor.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar lpg li araçlardaarıza lambasına fazla takmayın,benim aracın arıza lambasıda arasıra yanıyor sonra sönüyor.Genellikle gaz biterken veya yeni dolum yaptırdığımda yanıyor.

mustafa.83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekleme titreme diğer masraflar da cabası en iyisi bu tüpü arabaya hiç bulaştırmamak sanırım...

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen bendede oldu fakat aldığım tüpün kalitesizliğinden olmuş serviste baktılar tüpün karışımı uygun değilmmiş o yüzden arıza lambası yakmış