arıza lambası ne anlama geliyor?

maviduvar06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar
arıza lambası her yandığında aracın arızası tekrar mı ediyor yoksa bir kez arızaya girdikten sonra hatırlatma amaçlı mı yanıyor. ayrıca, akü kutup başını çıkarıp tekrar takmak araca zarar verir mi? ben bir amatör olarak kurbağacıkla yapabilir miyim sizce?

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Aracınızda lpg var mı?Aracın gidişinde,motorunda anormal bir durum oluyor mu?Motor arıza lambasının yanması %80 oranında yakıt sistemiyle ilgilidir.Arıza varsa bu arızayı beyne kaydeder akü kutup başını söküp takmanız çözüm olmayabilir.

maviduvar06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızda lpg var mı?Aracın gidişinde,motorunda anormal bir durum oluyor mu?Motor arıza lambasının yanması %80 oranında yakıt sistemiyle ilgilidir.Arıza varsa bu arızayı beyne kaydeder akü kutup başını söküp takmanız çözüm olmayabilir.

Yanan ışık motor elektroniği ışığı. P1483 arizasi veriyor. Fan rolesinin sviyesi düşük demekmis. Klima da soğutmuyor. Arac lpg li ama yakitla ilgisi yok.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arıza kodu silinmedikce ışık yanar,fan rolesi ve sigortaya baktırın muhtemelen burda bir arıza var tabii beyin değilse

opelsiz olmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaŞlar aracim 2010 opel astra easytronİk enjoy modelİ baŞima bu araÇta İlk defa bİ olay geldİ geÇen gÜn otobanda suratliydim araÇin devİrİ yÜksektİ bİrden arabada f İŞaretİ Çikti ve araba gaz yemİyordu ama ÇaliŞir durumdaydi sonra kendİ hiziyla kenara Çektİm İstop ettİm araÇ ÇaliŞmadi ve hala f İŞaretİ Çikiyordu 3-5 kere tekrarladim ve araÇ sonra ÇaliŞti bu f İŞaretİnİn anlamini bİlen varsa yardimci olabİlİr mİ Çok teŞekkÜr ederİm..