arıza lambası lpg

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 vectra cd 2.0 sıralı lpg taktırdıktan 2 ay sonra arıza ışıgı yanmaya başladı.sürekli yanıyor sönüyor ilk çalıştırdıgımda bile yanıyor cihaza baglattım OKSİJEN SENSÖRÜ bide MOTOR ELEKTRİK SİSTEMİ diye arıza verdi.bidaha bagladı adam hata bulanmadı yazdı tamirciden çıktım ama yine ışık yanmaya başladı.tüpü takan adam opellerde hep oluyo egzoztan gaz attıgı için hata veriyo demiş.böyle bişey olabilirmi

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kardeş bende yaşadım sonra düzeldi ama arada bir yapıyor düzelir canını sıkma hatta bu resimde bile dün yaşamıştım 4.viteste...

photo0001hk1.jpg

hatta bir ara geçen ay bir depo benzin yaktım bilerek lpg zarar vermesin diye sonra yine bir müddet yaktı geri söndü...

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl yani lpg zarar vermesin diye.e peki 1 depo benzinde kullanırken hiç yandımı arıza lambası

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yanmadı...zarar olayına da gelince yani olurya diyerekden tedbir yani zaten araba ilk çalışmasını falan benzinle yapıyor ama şehirler arası yol gitmem gerekiyordu o zaman benzine aldım şöyle toparlasın diye...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bende de yanıyo arasıra bazen kendisi sönüyo nadiren ama genelde ustama götürüp söndürttürüyorum ...
dsc00045oe8.jpg

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alserkan korkma... bizde hiç yanmadı 2 vectramız var birinde 100 bin gittık tupde diğerinde 15.000 gittik hiç ışık falan yanmadı anahtarı ilk sokunca yanıyor sonra sönüyor. problem bizde galiba:D :D

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet orijinal sıralı lpg :) mahoni....