arıza ışığı..

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki bu linkteki aparat işimizi görebilir ayrıca bu aparat oksijen sensörü hatlarınımı iptal ediyor onu bende bilmiyorum arkadaşlar yardımcı olabilir heralde. tıklayın.

ersin bu arzada mesele arza ışıgının sönmesi degil zaten bu ışık yandımı araç çekmiyor gaza basıyorsun ama gaz yemiyor benim araç dizel şu anda bu arza nedeniyle bende çözüm bekliyorum tamirci bana vakkumdan kaynaklandıgını söyledi vakkum arızalı olunca hava sistemine yag veriyormuş ne derece dogru bilmiyorum.

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabada 2 gündür bu ışık yanıp sönüyor..genellikle 2.-3. viteste yapıor..arabanın kitapçığına baktık..motor arızası die birşey miş.araba seyir halindeyken yanıp bir süre sonra sönüyor ise önemli değildir dio..ama kaç sefer oldu..ışık yanında devir biraz düşüyor..sonra toplanıyo tekrar.. sizce bi sorun olabilir mi?

bu ışık yanıyor..

arkadaşlar bir bilen varsa lütfen yardım etsin bu arza nedeniyle bende şu an aracı kullanamıyorum

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.jpg
    Ekran Alıntısı.jpg
    15.3 KB · Görüntüleme: 16

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne alakası var benzin gelmesiyle gelmemesiyle lütfen yanlış bilgi vermeyelim
bu lamba motor arıza lambasıdır motor elektroniğinde sorun olduğunda yanar ve pompaya bağlı değildir pompa arızası vermez zaten

tansu usta bu arıza benzinli ve mazotlu araçlarda ışık aynı olmasına ragmen benzinlilerde ayrı dizellerde ayrı farklılık gösteriyor.

Ekli dosyalar

• arıza resmi.jpg
    arıza resmi.jpg
    15.6 KB · Görüntüleme: 13
A

alimler

Bilgi Girilmemiş
aynı sorun bendede var 96 astra F kasa (otomatik vites) lpgli bayır cıktığım zaman , zorladığım zaman arıza lambası yanıyo bayır bitene kadar yanıyo ve sönüyo yardım lütfen

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim aracımda sensör oksitlenmesi olduğundan alıştım bu arızaya 3-4 ayda bir yanar ben buji kapağını açıp sensörü temizler takarım geçer :D benim aracım zorlandığı zaman nadirde olsa TC ışığı yakıyor.Bu sorundan nasıl kurtulurum acaba_?

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni sorun bu gün bendede oldu-önce arac tekleme yapti sora cekis düstü sanki motor sallaniyor gibi oldu.motorun sesi degisti.bir süre sonrada ariza isigi yandi.yarin servise gidicem ustayi aradim atesleme bobinindendir dedi bakalim neymis.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Fiyat çok fahiş.
Delphi ateşleme bobini 170, bujilerde 30, 20 de işçilik en fazla 220 tutar.

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat çok fahiş.
Delphi ateşleme bobini 170, bujilerde 30, 20 de işçilik en fazla 220 tutar.
evet sanırım biraz fahiş fiyat aldı.ama 170 e orjinal nerde var? biyere daha sordum 220 dediler.tabi taktırdıktan sonra sordum benimki mecburiyetten oldu araştırma fırsatım olmadı.