arıza belirleme

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel vectra aracımı satmamdan dolayı elimde bulunan opel vectra karlıkları ve daha önemlisi 1996 model ve üstü opel ve volswagen araçlar için arıza belirleme ve o arızayı silme cihazımı satıyorum tech 2 nin yaptıgı cogu görevi yapmaktadır ancak arıza kodunu ekranda yazmakta ve yanında gönderecegim kitaptada o kodun ne anlama geldigi yazmaktadır piyasada benzerlerini bulacagınız bu ürün amerikadan getirtilmiştir uygun fiyata satıyorum bana geliş fiyatı 150 euro ama ben kullandım suan 2. el oldugu için fiyatta görüsülür... daha önceki konularda okundugunda anlasılacagı gibi benim arabanın motor arıza ısıgı sık sık yanmaktaydı ve her servise gitmemde 25 ytl ışık söndürme parası veriyordum ancak bu aleti aldıktan sonra her seferinde bununla söndürdüm servise gitmeme gerek kalmadı e böylece bir sürü para ödemekten kurtuldum... benim gibi sorun yaşayan arkadaslara duyrulur bana özelden mesaj atabilirsiniz...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım konunun açılması gereken yer;
Pazar yeri,Diğer ilanlar kısımıydı...
Modetörler taşırlar umarım...
Hayırlı satışlar...

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel VW demeyelim de, OBD2 uyumlu olup, pek çok arabada bulunan (GM-DODGE-FORD) ilgili sokete bağlanan bir cihazdır. 2004 ve sonrasında çıkan araçlarda OBD'ye ek olarak yeni bir standarda geçilmiştir, amerika fiyatları ile 60dolar civarından başlayarak 200-300 dolara kadar çıkar fiyatları.

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam olarak ismini bilmiyorum ama bizi bilgilendirdigin için tesekkür ediyorum... ama opel ve vw tipi araclara tam uyumlu bir cihaz.

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arızaları okur ve siler daha fazla bilgi isteyenler benimle irtibata gecebilir....

Son düzenleme:

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben audi a4 aldım eğer audi a4 ün böyle bir arıza cihazı olan varsa takasta edebiliriz... saygılarımla..

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncell