Araniza katiliyorum ama hangisiyle yardim edin :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araniza katiliyorum ama hangisiyle yardim edin :)

Aydn link' Alıntı:
Mutlaka sende test et Harun hoca. Hosuna giderse direksiyonu birbirlerine tam uyumlu sport ve cosmo'nun.
Ben yaş itibariyle aracı zorlamayı ve orijinalliğine önem verdiğim için bu söylediğin benim için çok olası bir durum degil. Ben Astrayi şu an olduğu gibi seviyorum.  Ne başka direksiyon ne de koltuk ilgimi çekmiyor. Yapacağım tek değişiklik navigasyon ekranı ve geri görüş kamerası olacak. Onun için de şu garantinin bitmesi lazım.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Ben yaş itibariyle aracı zorlamayı ve orijinalliğine önem verdiğim için bu söylediğin benim için çok olası bir durum degil. Ben Astrayi şu an olduğu gibi seviyorum.  Ne başka direksiyon ne de koltuk ilgimi çekmiyor. Yapacağım tek değişiklik navigasyon ekranı ve geri görüş kamerası olacak. Onun için de şu garantinin bitmesi lazım.
Abi bu sözüne.  14alkiss 14alkiss
Bende azcik bagaj olsaydi diyorum
Bidahaki sefere sedan olacak ama.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Abi bu sözüne.  14alkiss 14alkiss
Bende azcik bagaj olsaydi diyorum
Bidahaki sefere sedan olacak ama.
[size=10pt][size=10pt]Valla hakikaten Bülent, ne direksiyonu, ne jantı ne de koltuk tasarımı ilgimi çekmiyor, cosmo tam bana göre ha keşke olsaydı dediğim bir çok hayal ürünü şeyler var, keşke takip mesafesi kontrol ve uyarı sistemi olsaydı, keşke sollama yardımcısı olsaydı, keşke yorgunluk uyarı sistemi olsaydı, keşke lastik basınç kontrol sensörü olsaydı, keşke arka koltuklar için de emniyet kemeri ikaz sistemi olsaydı( çocuklarım ısrar ve inatla takmıyor çünkü), keşke otomatik park etme sistemi olsaydı, keşkeüç farklı sürüş modu olsaydı ve direksiyon, frenler ve süspansiyonlar ona göre ayarlansaydı, yok şu olsaydı yok bu olsaydı... ama hiç birine gerek yok çünkü o zaman d veya e segmentinde bir araç olurdu. Astra gerek donanımsal, gerek teknik anlamda, gerek malzeme kalitesi ve işçilik olarak  jetta corolla focus civic gibi emsallerinden geri kalan bir araç değil. Belki kiminde yarım tık geride kiminde eşit, kiminde de çeyrek tık iyi durumda. Ama görünüm olarak ne bir tık ne on tık baya bi tık önde diye düşünüyorum... Bu da biz astra severlere yeter [/size][/size] dancee