Aralık Ayının Otomobili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buda benden olsun,eski v6 ım :) Baya kahrımı çekmiştir bende onun kahrını çekmişimdir :) Gearbox yazısı görünce gözlerim doluyordu :D
araç : 1998 Vectra 2.5 v6 CDX Otomatik - 170 hp

-CDX donanım
+
-GT body
-Sonar angel far-stop
-Amerikan cam filmi + tavan karbon folyo
-Sisler xenon
-Apex 2,5-3,0 mm yaylar
-Mille Miglia t12 (18 inc) jant
-Komple düz boru+el yapımı son susturucu
-Açık hava filitresi
-Ufaktan müzik tesisatı
-Prins LPG :D

Fabrikadan çıktığı ilk günkü gibi duran, hiç bir ekleme yapılmayan arabamı seçime soksam şansı var mı acaba? :)

vardır şansı neden olmasın zaten fabrikadan cıktığı ilk günki gibi olan araç özeldir :)

bana yeniden araç hazırlatacaksınız :)

Selçuk gümüş oğlan harikaymış, dehşet sade modlamışsın eline koluna sağlık. O jantlar ve yaylarla konfor durumu nedir bana bir gaz ver takayım yay ve o boyutta jantı :)

bana yeniden araç hazırlatacaksınız :)
ethem abi senin cdx in önünde boynumuz kıldan ince :D

Selçuk gümüş oğlan harikaymış, dehşet sade modlamışsın eline koluna sağlık. O jantlar ve yaylarla konfor durumu nedir bana bir gaz ver takayım yay ve o boyutta jantı :)

sağolasın mertcim siyah CD yi de aynı jantla aynı şekilde yapmıştım oda iyiydi :) Yaylardan aşırı derecede memnundum ne çok sert nede yumusaktı yol tutuşu virajlarda yüksek hızlarda mükkemmel diyebilirim ama jantlara yazık olduydu ısıttıra ısıttıra ama konfordan cok bişey kaybettiğim söylenemez :D

valla katılırsam sansınız yok gıbı :D:D:D

15 ine kadar tüm adayları alalım, 15 inden sonra anket konusu açılacak, katılım için Ocak ayını beklersiniz artık. Kazanan araç 1 sene içinde tekrar katılamaz, katılmamalı da :) :) (F.T)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri