Aracınıza yakıtı nereden alıyorsunuz?

Aracınıza yakıtı hangi istasyonlardan alıyorsunuz?

• 4-Total

Oy: 0 0.0%
  • 6-Lukoil

• 7-Diğerleri

• 8-Farketmez

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende oyumu shell den yana kullandım ama shell full depo ile opet den full arası 100 km oynadı arkadaşlar tabi kısa mesafe bide hava şartları ev iş arası 4 km motor ısınmadan kapatıyorum

Oyunuzu Opet e vermişsiniz.

Yani Shell den aldığım yakıtla 100 km daha az gittim mi diyorsunuz?

Son düzenleme:

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankette oy çokluğunda Shell'in önde olmasından dolayı bir depo (55 litre) Shell V Power dizel aldım. Ne katkı koyuyorlarsa içine, hakikaten araç daha da serileşti, torku arttı gibi, (umarım psikolojik değildir. :D )
Bakalım yakıt tüketimini nasıl etkileyecek?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ankette oy çokluğunda Shell'in önde olmasından dolayı bir depo (55 litre) Shell V Power dizel aldım. Ne katkı koyuyorlarsa içine, hakikaten araç daha da serileşti, torku arttı gibi, (umarım psikolojik değildir. :D )
Yok yok psikolojik değil :)..Gerçekten çoğu yakıttan iyi..

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Shell, Opet ve petrol ofisi kullandım. Özellikle dikkat ettim araca etkisini. Şuan aktif shell den alıyorum yakıtı. Benim için performans önemli. Bu 3 istasyon arasında en performanlı olan shell. en performansı az olanda petrol ofisi benim kullanımımda. Ama shell ile daha az km yapıyorum. En uzun mesafeyide petrol ofisi ile yapıyorum. Opet tam ikisinin ortası. Özellikle shelden sonra petrol ofisinden benzin aldığımda gaz tepkisinde ki düşüş inanılmaz fark ediyor. Tabi bunun karşılığı daha fazla km yapmak.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende yakıt tüketimini arttırmadı aksine biraz daha düşürdü. Hakikaten güzel yakıtmış. Hem de performansı torku arttı. Umarım böyle devam eder.. Antalya şehiriçi tüketimi 40 km değişken ortalama hızla. (Tabii saatte 12 km gittiğim 120 km ile de gittiğim zamanlarda oldu.)

67.jpg

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Gayet iyi değerler..Benden size bir tavsiye,Yakıtı aldığınız yeride değiştirmeyin..İstasyondan istasyona fark oluyor..Hazır memnun kalmışken değiştirmeyin derim..

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun, zaten daha önce de öyle yapıyordum. Hep aynı marka ve aynı istasyon hatta mümkünse aynı pompa (Opet) Hatta aynı markanın (Shell) bazı yol kenarlarındaki küçük istasyonlardan bile almıyorum. Depoyu tamamen dolduruyorum., 58,5 litreye kadar aldığına şahit oldum, aracı sıfır ilk aldığımda. Sonra bin km den fazla arkama bakmıyorum., hele şehir dışı ise bin üç yüz elli km gördüğüm oldu. Bence yakıtların kalitesinde akaryakıt şirketlerinin kullandıkları katkılar ile düzenli kontrol ve depo temizliklerinin önemi büyük.

caner_1616

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
vallaha ben açıkca söyleyeyim ki biraz yakıttan ötesine fiyata bakarım çok fazla süren birisi değilimdir ama performs a da önemli, bursada en ucuz yakıt belediye ile anlaşmalı olan petrol ofisinden alırım piyasa fiyatından litresinde 0,20kr farkıyla indirim sağlıyorlar genelde boş gidip full dönerim :)

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ankette bir de banka puan kampanyalı petrol istasyonları seçeneği olaydı iyiydi :)) iş bankasından epey maxipuan kazandım bunlardan