Aracınız ne yakıyor ?

vectra_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim araç 97 model vectra b cd.Şehir içi lpg de 40 kr.Şehirdışı 25 kr yakıyor.Benzinde şehir içi 40-50 kr arası yakıyor.Şehirdışı 28-30 kr yakıyor.Değerler normal mi ? Sizinkinler ne yakıyor ? (Lütfen benim vectra şehiriçi 23 kr 25 kr yakıyor diye sallamaya kalkmayalım :) yalana gerek yok.Doğru tüketimleri yazarsanız sevinirim)

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir yanlışlık olmasın verdiğin değerlerde arkadaşım benzin ve lpg tüketimleri aynı nerdeyse, verdiğin değerlerde bir yanlışlık yoksa lpg' nin ne anlamı var diye sormam gerekiyor. benzinde kullan daha iyi. bendim aracım corsa c 1.4 ortalama şehiriçinde 25-30 kuruş arası yakıyor. benzinle ölçüm bile yapmaya korkuyorum ve ne çıkacağını düşünmek bile istemiyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bir yanlışlık olmasın verdiğin değerlerde arkadaşım benzin ve lpg tüketimleri aynı nerdeyse, verdiğin değerlerde bir yanlışlık yoksa lpg' nin ne anlamı var diye sormam gerekiyor. benzinde kullan daha iyi. bendim aracım corsa c 1.4 ortalama şehiriçinde 25-30 kuruş arası yakıyor. benzinle ölçüm bile yapmaya korkuyorum ve ne çıkacağını düşünmek bile istemiyorum.

Şu anda en güzel değerleri sen verdin yeminle ya değilse arkadaşların verdiği değer bana kafayı yedirecek :)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=91203

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin açtığınız konu başlığı ile aynı başlıkta açılmış bir konu mevcut...

yakıtlarını güncel olarak herkez yazıyor zaten...aynı konu başlığından iki tane oluyor...

link aşagıdadır...

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=1457&page=282

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu anda en güzel değerleri sen verdin yeminle ya değilse arkadaşların verdiği değer bana kafayı yedirecek :)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=91203

abi zaten havalar soğuk biraz fazla yakması normal. bende görüyorum araç satış sitelerinde yazan değerleri adam yazmış 18-19 kuruş yakıyor diye ve gülüyorum. ben hep 50 tl' lik gaz alırım sabit istasyondan ve bitene kadar kullanırım ve bitincede yakın benzin istasyonuna gidene kadar benzinle kullanırım. en son ölçümümde 27 kuruş çıktı. yazın eminim biraz daha düşecektir.

ossmen

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Classic Sedan 2012 benzinli

şehir içi 11.3 litre /100 km
şehir dışı 8.5 litre / 100 km

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
moralinizi bozmayım daha öncede demiştim aracınız cooook yakıyor :s Benim aracımda vectra 2.0 cd Zil zurna trafikte 0.260 - 0.280 yakıyor oda aşırı trafik.Karışık günlük kullanım 0.236 krs yakıyor, Uzun yoldada 7.2 L civarı,yani 0.180 krs civarı yakıyor ;)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akuyu sokup takınca tupun ayarları gıdıyormu acaba?
daha bıraz once lpg aldım hesabıma gore arac 33 kurus yakmıs cok fazla geldı bana 66 tl 200 km

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben yeni bir karar aldım , ne yaktığınız önemli değil cezasız gitmeniz önemli diye . Artık burada her cadde hatta her ara sokaklarda (bildiğimiz çoluk çocuğun top oynadığı arabanın tek tük geçtiği sokaklarda) polis çevirme yapıyor . Ve bakışları aynen şöyle "gel gel , gelde sana bir güzel dayayım cezaları" gibisinden bakıyor , ama malumunuz tabi ben o çevirmeye eğer mümkünse girmiyorum en basitinden aracı sağa çekip durduruyorum ve geri geri gidip kaçıyorum yavaştan , malum bir laf vardı , ayıya bulaşmaktansa çalıyı dolaş daha iyi diye :D