Aracın Uzaktan Kumandasını Değiştirme

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Merhaba arkadaşlar benim aracın alarm takılı ama ben bunun kumandasını değiştirmek istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Mevcut alarmı sökmeden sadece kumandasını mı yenilemek istiyorsun? Kumanda arızalandıysa sadece kumandasını yenilemek mümkün.

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar benim aracın alarm takılı ama ben bunun kumandasını değiştirmek istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

[MENTION=30869]ndipi[/MENTION] hocam, aynı durum benim de başımda , benim arabanın orijinal kontağını aç/kapa için kullanmıyorum sadece alarm kumandasını kullanıyorum , kazara araç kontağından aç/ kapa yaparsak iki beyin arasındaki çelişkiden arabanın alarmını susturmakta zorlanıyorum , bir yakınıma kontağı verirken asla aç/kapada kulla ma sadece alarmın kumandasını kullan diye tembih ediyorum. Hal böyleyken aşırı kullanımdan alarmın kumandası çok yıpranmıştı bu kez hanımdaki yedek kontakla beraber olan alarm kuma dasını aldım , bir yılda o da aynen berbat oldu elimizde şu anda iki adet yıpranmış alarm kumandası oldu , konuyu araştırdım ve bu kumanda konusunda hizmet verenleri de netten araştırdım hatta en son Ankarada bir bilmem ne usta diye sitesi olan bir ustaylada Whatsapptan yazıştık ve kumandayı görmem lazım falan dedi net bir şey söyleyemedi , bencede eskimiş kumandası için alarm sistemi değiştirilmez bu kez geçenlerde Tarsus oto sanayinde bir oto elek. çinin önünde reklam vardı yazıyor" 15 dak da kumanda kopyalanır vs" sordum evet abi 15 dakikada yeni bir kumandanız olur eskiyi aynen yeninin içine kopyalıyoruz ve eski/yeni ikisini de geri veriyoruz dedi , ben de fiyat sordum kumada başı 30 tl dedi , düşündüm 2 kumanda da sakat kopyalatsam 60 tl tutuyor , yeni bir alarm taktırsak 60 tl den fazla tutacak ve arabada sök tak olacak ama 60 tlye de alarm bulunmaz sanırım , karar veremedim , ama yapıyorlar , biraz uzun oldu ama [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben Astra F ve Vectra A'ya yedek anahtar ve kumanda yaptırdım, sorunsuzca kullanıyorum. Önceki aracım Vectra B'ye de alarm taktırmıştım, alarmın kumandasını aracın orijinal anahtarına tanıttıkları için tek anahtar (orijinal anahtarı) kullanıyordum. Yani yapılıyor. İstersen Dışkapı'daki Bektaş çarşısına müsait bir zamanında uğra.

titann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir Abi benim vectranında orjinal kumandası bitmişti alarm takılıydı ve tek anahtarla aç kapa cam kaldırma dahil herşeyi yapıyordum arabanın immobilizeride takılıydı bildiğin alarm kontağı benim orjinal kontaktı :) oluyor yani

abi bu kontaktı benimki inwells 3321 en iyi yanı sessiz aç kapa özelliği

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mevcut alarmı sökmeden sadece kumandasını mı yenilemek istiyorsun? Kumanda arızalandıysa sadece kumandasını yenilemek mümkün.

Abi aynen sadece kumanda yenilemek istiyorum. O zaman takıldığında kopacağınıhhiç düşünmedimgerçi ssekiz sene oldu kumandaya yedek var ama işte takıntı benimki yedek her zaman benim için yedek olarak kalması gerek. Hepsi burada sitesinde bazı ürünler var ama çözemedimne olduklarını.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Daha hesaplı olacak diye internetten almana hiç gerek yok, aldığın ürünün kargo bedeli ile frekans ayarlaması için vereceğim ücreti de hesaba katarsan anahtarcıya yaptırman pahalıya gelmez.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Daha hesaplı olacak diye internetten almana hiç gerek yok, aldığın ürünün kargo bedeli ile frekans ayarlaması için vereceğim ücreti de hesaba katarsan anahtarcıya yaptırman pahalıya gelmez.

Eyvallah abim o zaman bir bakayım evin yakınında bir adam var.