Aracın herseyını butun sorunlarını nasıl görürüm ?

Muratcanaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta usta dolasmaktan bıktım inanın atesleme bobininden tutunda bujilere kadar değişti sorun nerede resmen tahmini yürüyor adamlar bunu değiştirelim olmazsa bunu değiştiririz.

Artık parasında pulunda değilim kanser gibi araba daha kötü duruma gidiyor,servise gitsem bunlar ayrıntılı olarak cıkartabilirler mi ?
Bana laftan cok belge lazım

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
araç sorunlarında adım adım ve bu adımlar içindede adım adım gitmek en doğrusu alakasız iki sorunu bağdaştırabiliyor insan örneği ateşleme sorunu akü voltajı-soket - kablo- bobin - beyin sabırla tetkik etmek gerek hiçbir cihaz net bu demez kodlar hatayı söyler ama söçylediği hata alakasız bi yerdeki 1 kw elektrik kaçağındanda olur vs vs kolay gelsin canınızı sıkmayın.. kötü araba yoktur az bakılmış araç vardır siz yada önceki sahibi..ayrıca 70 model araç toplanan ülkede kimse araba kötülemesin bunuda dip not düşeyim :)

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg ile ilgili sorun ihtimalini ortadan kaldırmak adına kapatın deposundan vanasını.sonrasında sildirin arıza kodlarını bir özel serviste tech2 ile ve benzinde aracınızın çalışmasına baktırın.sorun neresinde ne derdi var işi bilen adam tech 2 cihazıyla değerlere bakar fikir sahibi olur...