Aracın altındaki mazot lekesi

Ozgur82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam demin arabamın durduğu yerde hemen mazot deposunun altında bir birikinti gördüm (araç 2 saattir orda duruyor) ve elime alıp kokladığımda mazot kokuyordu... Araç alttan mazot mu kaçırıyor nedir bir bilen acil destek versin. Terleme dediğimiz olaymıdır kafayı yiyeceğim

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam demin arabamın durduğu yerde hemen mazot deposunun altında bir birikinti gördüm (araç 2 saattir orda duruyor) ve elime alıp kokladığımda mazot kokuyordu... Araç alttan mazot mu kaçırıyor nedir bir bilen acil destek versin. Terleme dediğimiz olaymıdır kafayı yiyeceğim

aracın mazot deposu çok sağlam plastikten ve iki arka tekerin arasında.
plastik depoda terleme olmaz aracın altını bir yerlere vurdun mu?
eğilip bakabilirsin veya yere bir şey serip el feneri ile iyice inceleyebilirsin.
depo tek parça yekpare ve çok sağlam öyle basit vurmalarla falan kesinlikle delinmez.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın yerini değiştirin bekleyin belkide sizden önce olan birşeydi. Depodan kaçırabileceğini sanmıyorum araç çalışmazken boruda da basınç yok ordan kaçırmasıda zor umarım sizden değildir.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hortumlarda kaçak varsa kelepçe vs akıtır...

Ozgur82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün şansa kendi servisimi açık buldum pazar günü olmasına rağmen, alttan geçen yakıt borularından birine (ustanın dediği kadarıyla söylüyorum) bıçak veya tornavida ile kesik atmışlar... Hortumu değiştiremedi ama lehim ve japon yapıştırıcı ve sigara izmaritiyle :) sağlamlaştırdı şuan bir kaçak yok çok şükür

Ekli dosyalar

• IMG_0121.jpg
    IMG_0121.jpg
    84.1 KB · Görüntüleme: 11