aracımı satıyorum...yardım

adrenalin876

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2006 model astra enjoy h 1,3 cdt-i aracımı satıyorum değiştirmek istiyorum sıkıldım işin açığı..aracımı 25500'e bırakıyorum alıcısı var arabamda 3 parça boya var.beyaz renkli aracım..fiyat nasıl sizce ucuzamı gidiyor?

bir diğer sorumsa 2006-2007 model leon sport-up yada stylance donanımlı alayım diyorum...1,6 motorlu olanlardan...

sizce astra satılıp leon alınır mı?mantıklı bir şey mi?

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Mantıklı değil, başka araca bak derim...

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alınır bence leon donanımlı özellikli bi araç kullanana kadar iyi bakmıyodum ama bence başarılı bi araç.

adrenalin876

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bilemiyorum çok kararsız kaldım...leon bir farklı duruyor çizgisi felan farklı geliyor......aslında 8v olması bir dezavantaj ama piyasada tutulan bir araç gibi geliyor...bizim astraların kasasıda eskidi bu leon'un yeni kasası 2013'de olacakmış..görürsünüz bizim arabalar seneye acaip düşer fiyatları...yanılıyor muyum?

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görünüş Olarak Diyorsan Alınabılır Performans olarakda 1.3den ıyı olacagı kesın ama konfor yol tutus olarak astra daha ustun

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
görürsünüz bizim arabalar seneye acaip düşer fiyatları...yanılıyor muyum?

Opeller yıllardır gözden düşmedi şimdi mi düşecek.
Verdiği konfor kalite ve sürüş zevkinden vazgeçilemez.
Olsa olsa bin-iki bin TL düşecektir. Bu da arabayı satmak için bir sebep değildir.

Astra G kasanın bile 2009 çıkışı vardır. parça dersen yan sanayisiyle beraber 7 ila 10 farklı firma üretiyor. avrupa arabalar arasında parçası en ucuz opellerdir. geçen 2000 model polo sahibi birini aldım yoldan adam yaptığı masrafları anlatınca arabamı daha çok sever oldum

OPEL i gözden düşürecek tek şey modelin eskiyerek verginin artırılması olabilir. Ufak tefek sorunları kafaya takmazsanız ömürlük arabalar.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her araç ikinci elde değer kaybeder ama opel bunlar arasında en az değer kaybedenlerden biri örnek olarak astra g yani şimdi kullanıdğın astra nın bir önce ki modeli 98 modelleri bile 14 15 den aşağı yok

leon tasarım olarak gerçekten güzel bir araç ama dizelden sonra benzinli araca binmek seni maddi olarak üzecektirr 8v motor vw grubunun hr modelinde kullandığı sağlam motordur lpg gibi dönüşümleri rahatlıkla kaldırır

aracını değiştirmek istiyorsan leon yerine a3 lere bak bence en azından daha kailteli bir araç

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bilemiyorum çok kararsız kaldım...leon bir farklı duruyor çizgisi felan farklı geliyor......aslında 8v olması bir dezavantaj ama piyasada tutulan bir araç gibi geliyor...bizim astraların kasasıda eskidi bu leon'un yeni kasası 2013'de olacakmış..görürsünüz bizim arabalar seneye acaip düşer fiyatları...yanılıyor muyum?
pekii leon yeni model cikarinca simdi aldigin leon fiyat düsürmeyecekmi???

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
leon bana da pek mantıklı gelmiyor. cezbeden tek yanı tasarımı. dışarıdan bakıldığında astradan iyi duruyor bence fakat yol tutuş, güvenlik ve ekonomi astra ile karşılaştırılamaz bence..
illa değiştirecekseniz leon değil de A3 daha mantıklı...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracinizdan neden sogudunuzki araciniz cok guzel... ayrica fiyatta normal birazcik dusuk geldi ama hic degilse kesin gider... leon konusundada ben o araca pek isinamadim bilmiyorum neden