Aracımdan gelen bir ses var arkadaşlar...

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.leysamtan.com
s.a. arkadaşlar aracımı fazla kullanmıyorum ama kullandığım zamanlarda da sesini genellikle dinlerim ama bu sefer ön takımdan tam sol yaptığım zaman veya hafif sollarda bazen bir cıyırtı geliyor sanki disklere kum girerde fren yaparsınız ya o ses gibi .. nedir ne değildir bir fikri olan arkadaş varsa yardımcı olursanız sevinirim ...

birde arkadaşlar tümseklerden geçerken ön yaylardan da gıcırtı geliyor amortisörlerden midir?

saygılar...

Son düzenleme:

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diskin arkasında koruma sacı var o sürtüyor olabilir.boşluğu biraz daha artırın öyle deneyin..
gıcırtı amortisör değilde amortisör takozundan,tablanın takozundan,denge çubuğu başlarından gelebilir.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aksları ve amortisör kulelerini kontrol ettirin bi isterseniz.. kısaca bi öntakım kontrol edilmesi gerek... saygılar..

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.leysamtan.com
teşekkür ederim arkadaşlar istanbul da tavsiye edebileceğiniz önerebileceğiniz bir servis tamirci varmı bahçelievlerdeyim avrupa yakasında olan ...

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikitelli sanayi sitesine uğrayın isterseniz orada iyi ustalar mevcut...saygılar...

commagene02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de benzer bir ses vardı. tamire götürdüm. ustaya, yolda giderken direksiyonu çevirdiğimde ses geliyor dedim, bir pense aldı, tekerleğin arkasında saç koruma denen bir zımbırtı varmış , onu düzeltti ve ses kesildi. umarım sorununuz aynıdır. fazla masraf çıkarmaz şu kış ve kriz gününde...