Aracımda Yaşadığım Talıhsiz Olay

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,
Aracıma işyerimin yakınlarına park etmiştim park yerinde hırsız girdi.. Memur arkadaşlar cep telefonumla bana ulaştı ve aracımın başına gelmemi istediler.. Geldiğimde, aracın ön sağ kelebek camını kırıp aracın içine girmişler. Tabi hırsızdan bihaberiz gören bilen yok.
Aracımı kontrol ettiğimde Aracımdan hiçbirşey çalınmadığını farkettim hatta aracımın bagajında bakım ürünler Vb hiçbirşey çalınmamış bende şaşırdım..

025fm.jpg
026bt.jpg

Akşam geç saat olunca aracın cam değişimini ertesi güne kaldı hemen servisi kaskoyu aradım ve senede 1 defa cam değişim hakım varmış..kaskom bozulmadan cam değişimimi gerçeleştirdim.(Cam krom çerçeve ile birlikte değişiyor fiatı 244tl imiş).

027gwl.jpg

Bandın 1 gün kuruma süresi olduğundan ertesi gün cıkarabildim. Cam filminide ücretsiz terar uyguladılar.

029py.jpg

Not: Aracımın bagajından bilgisayarımı cıkardığımda bagajdaki Çanta hırsızların dikatini çekti ve talihsiz olayı yaşadım sizlerinde aynı durumu yaşamamanız için tavsiyem bagajdan bişey aldığınızda dikkat cekici bir Çanta Laptop Vb.. olmadığına dikkat ediniz.

Saygılar.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımda Yaşadığım Talıhsiz Olay

büyük geçmiş olsun hüseyin bey üzücü bir durum
Allahtan herhangi birşey çalınmamış ve camı değiştirerek problemi halletmişsiniz

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun. sanırım bu tarz kelebek camlı araçlarda çok yapıyorlar bunu. hiç başıma gelmedi ama önceki aracım pug207de de kelebek camı vardı ve o araçla ilgili forumda bir kaç kişinin başına gelmişti aynı olay. daha az ses mi çıkıyor artık bunu kırınca nedense ama bu kelebekleri hırsızlar çok seviyor anlaşılan.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

büyük geçmiş olsun.. bazen şu soruyu soruyorum kendimi. Allah'a ve ahiret gününe inanan bir insan nasıl hırsızlık yapar diye.... ...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
büyük geçmiş olsun.. bazen şu soruyu soruyorum kendimi. Allah'a ve ahiret gününe inanan bir insan nasıl hırsızlık yapar diye.... ...
ölmesine bir kaç sene kalıp hacca gideceğine ve orada dua ederek tüm günahlarında arınacağına inananlar yapar

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hüseyin bey, çok geçmiş olsun. dışarıdan kumandayla aracı kilitlediğimiz zaman içerden kapı açılabiliyor mu? eski vectramda kumandanın düğmesine 2 kere basınca içerden kapının açılması engelleniyordu. bu araçlarda da o özellik var mı bilmem ama alışkanlık aracı kilitlerken hep iki kere basıyorum düğmeye..

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

hllb link' Alıntı:
[quote author=türk_187 link=topic=1189.msg24838#msg24838 date=1302472571]
ölmesine bir kaç sene kalıp hacca gideceğine ve orada dua ederek tüm günahlarında arınacağına inananlar yapar
[/quote]

011zaa... işte orası garanti değillll 011zaa

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekürler arkadaşlar.

Malesef kumandadan kilitlediğimizde içerden acılıyor Sn:ercub içerden açma kolunu 1 sefer çektiğinizde kapının üzerindeki mil dışarı cıkıyor 2. çekişimizde de kapı acılıyor..

daha önceki VW aracımda aracı kitlediğimde içeriden hiçbir şekilde acılmıyordu.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bu arada hırsız insaflıymış.. büyük camı patlatmamış.. ses çıkmasın diye herhalde..... neyse tekrar geçnmiş olsun...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun..

Halil abi ticaretle uğraşıyorum ve o kadar fazla sonradan Hac görevini icra edip temizlendiğini sanan varki anlatamam, nefretlik bir durum..