Aracimda yan sanayi parça kullanmişlar.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
arkadaşlar geçemlerde kaza yapmıştım. karşı taraf %100 suçlu bulundu. anadolu sigorta aracımı yaptırıyor ama bugün üzgünüm biraz.

1994 model astra life 1.4i aracımda sadece far ve sinyal orjinal gelmiş ama ön tampon, sol çamurluk sacı, ve iki farın arasındaki öndeki opel logosunun bulunduğu ön panel yan sanayi olarak gelmiş. dolayısıyla usta logonun takılı olduğu parçayı takarken biraz kastırmak zorunda kaldı.

aracımdaki değişen kazalı parçalar orjinal GM markaydı ve yerlerine yan sanayi gelmesi canımı sıktı. buda yetmezmiş gibi arabanın yeni boyanan yerleri ile diğer yerlerin boyası tutmamış renk olarak sırıtıyor...

bu şekilde ben arabayı kabul etmiyorum dedim ustaya, canım çok sıkıldı akşam akşam bana ne öneriyorsunuz.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçemlerde kaza yapmıştım. karşı taraf %100 suçlu bulundu. anadolu sigorta aracımı yaptırıyor ama bugün üzgünüm biraz.

1994 model astra life 1.4i aracımda sadece far ve sinyal orjinal gelmiş ama ön tampon, sol çamurluk sacı, ve iki farın arasındaki öndeki opel logosunun bulunduğu ön panel yan sanayi olarak gelmiş. dolayısıyla usta logonun takılı olduğu parçayı takarken biraz kastırmak zorunda kaldı.

aracımdaki değişen kazalı parçalar orjinal GM markaydı ve yerlerine yan sanayi gelmesi canımı sıktı. buda yetmezmiş gibi arabanın yeni boyanan yerleri ile diğer yerlerin boyası tutmamış renk olarak sırıtıyor...

bu şekilde ben arabayı kabul etmiyorum dedim ustaya, canım çok sıkıldı akşam akşam bana ne öneriyorsunuz.

kaskocunla iletişime geç. ben yan sanayi istemem diye diret.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
kasko değilki kardeşim, karşı tarafın sigortasından yapıldı araç

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
sigorta şirketine şikayet edeceğimi ustaya söylediğimde sonuç alamayacağımı ancak sigörta şirlketini mahkemeye vermem gerektiğini söyledi.bu şekilde de çok uzun sürüyormuş.beni epeyce uğraştırırlarmış..birazda gözümü korkutuyor gbi geldi bana ama..

varmı böyle bişey

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
ustayada!! söyledim o kadar yan sanayi parça gelirse takmayın diye. kendi kafasına göre takmış parçaları.

aracın hasarlı yerlerini boyayan kendini usta sanan şahıs ise aracımın rengini tutturamamış, ve ne hikmetse ön kapılarıda boyamış. ayrıca bu gerizekalı şahıs siyah tamponuda boyamış..

arabamın ön kapısına kadar koyu kırmızı, arka kapısından itibaren mat kırmızı olmuş aracım...

:mad::mad::mad:

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
garip bi durum

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aracı kendi servisine çektirip faturayı karşı tarafın kaskosuna yollasaydın

zanoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hata etmişsin yukarıdaki arkadaşında dediği gibi,%100 haklımısın alacaksın polisten aslanlar gibi raporunu aracını çekeceksin opel servisine buyrun raporda bu diyeceksin iş bitecek.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
olanlar artık oldu. bundan sonrası için bana çok değerli önerileriniz gerekiyor.

aracımdan çıkan orjinal parçaların yerine yan sanayileri geldi. ve takıldı. aracımın boyası zaten hiç olmadı.

aracı teslim almadım ve almayıda düşünmüyorum, taki benim idstediğim gibi orjinal parçalarla yapılıp adam gibi boyanana dek...

içime sinmeyen bir araca ne diye bineyim ki, güzel yaptılarda ben mi almadım sanki kim almaz arkadaşlar ?

eksperi mi aramalıyım yarın ?