aracıma vurdular resimli

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bendekı tek kapı corsaya vurdular arka kapı yerı olmadıgından arka camurluktan bunun gıbıydy hatta benım usta 15 gun ugrastı duzelttı kapıyı macunsuz sekılde satarkende sadece boyalı cıktı durumu ben alan kısıyede anlatmıstım zaten kı aracıda hep goruyorum boyası orjınal sekılde catlama falan olmadan gayette guzel duruyor

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düzelttirebilrsiniz ama o kapı eskisi gibi hayatta olmaz macunla düzeltecek başka çaresi yok...zamanında bende böyle bir kaza geçirdim ve düzelttirdim ama o düzeltme tam cıkartamıyor çünkü sonucta sac bu...ama çıkma beyaz kapı bulup alabilirsini ama aracın arka çamurluk ceyrek boyanacak...ön kapıda boyanacak araçta 3 parça boyanız olacak...

Sent from my iPhone using Tapatalk

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen arkadaşların dediğine katılıyorum bizdeki ustaların çoğu araç kasabı benimde geçmişte corollaya arkadan çarptılar ve eski haline asla dönmedi 2 ci usta bile yapamadı üstüne üstlük araç su almaya başladı tabi moral sıfır...çıkma kapı mantıklı bencede.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polise tutanak tuttur eger boya yoksa aracinizda deger dusum davasi acip , deger kaybi parasini karsi taraftan alabilirsiniz. Gecmis olsun

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende buna benzer bir kaza geçirmiştim.
Usta biraz üfürmüş... kapıların orta direğe gelen kısmının arkası kapalı olduğundan hiç bir şekilde arkadan müdahale edemiyorlar. Ne kadar iyi usta olursa olsun, hata payı kalması yüksek... hata kalmaması için çok uğraşması lazım. buna uğraşır mı bilinmez.
ben 2 adet çıkma kapı almıştım. orjinal gibi olmuştu... satarken de söyledim bu 2 kapı komple değişti diye... direkte, içlerde boya olmadığından orjinal muamelesi görmüştü...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Polise tutanak tuttur eger boya yoksa aracinizda deger dusum davasi acip , deger kaybi parasini karsi taraftan alabilirsiniz. Gecmis olsun

Polisin tutanak tutacağı durumlar bellidir, illaki polisten tutanak tutması istenirse polisin her iki araca da para cezası keseceğini unutmamakta fayda var. Bu tür kazalarda tarafların kaza tespit tutanağı tutması yeterlidir. Yeni uygulamaya göre değer kaybını da sigorta şirketi ödüyor (ben aracındaki değer kaybını sigortadan aldım).

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polisin tutanak tutacağı durumlar bellidir, illaki polisten tutanak tutması istenirse polisin her iki araca da para cezası keseceğini unutmamakta fayda var. Bu tür kazalarda tarafların kaza tespit tutanağı tutması yeterlidir. Yeni uygulamaya göre değer kaybını da sigorta şirketi ödüyor (ben aracındaki değer kaybını sigortadan aldım).
Yeni sistemi bilmiyorum abi , ama eskien dava acmak gerekiyordu. Polis tutanagi daha cok dikkate aliniyor diye demistim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yeni sistemi bilmiyorum abi , ama eskien dava acmak gerekiyordu. Polis tutanagi daha cok dikkate aliniyor diye demistim

Gereksiz yere devlet kurumlarını meşgul etmemek için tarafların kendi aralarında kaza tespit tutanağı tutma kolaylığı getirildi. Yaralanma, kaza sonrası kavga, alkol, uyuşturucu, resmi aracın kazaya karışması gibi durumlarda polis tutanağı gerekiyor ama basit kazalarda polis tutanağı gerekmiyor, basit kazalarda illa polis tutanağı diye diretilirse o zaman polisi gereksiz yere meşgul etmekten cezayı kesiyorlar. O nedenle herkesin aracında kaza tespit tutunağı taşıması şart.

koyay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 yıllık arabamıza vurdularmı boyatıp, değiştirip yenileteceğiz diye karalar bağlayan Türk insanından başkası değil. Dünyanın her yerinde eski araç onarıldımı değeri artar Türkiye'de sahtekar 2. elciler yüzünden kaza yapan ucuz atlattım canıma gelmedi malım da yenilenmiş oldu diyemez. Bi dünya para verir Kasko yaptırırız hasar dosyası açılacak diye cebimizden para verip ufak tefek her seyi yaptırırız. Nasıl bir yer nasıl bir anlayış kimseye anlatamazsın.

Sent from my iPhone using Tapatalk