Aracım sıcakken zor çalışıyor.

Kaptan39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamınaleyküm.

Yeni aracım opel corsa 1.4 comfort 2001 model lpg lidir. Aracımda ki sıkıntıyı çözemediğimden sizlere danışmak istedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Aracım soğukken sıkıntısız bir şekilde çalışıyor ancak aynı performansı sıcakken göstermiyor. Kolay çalışmıyor. Bir kaç ustaya gösterdim kimisi gaz beyninden yapar dedi. Diğeri sıcakken gazla benzini aynı anda verdiği için boğuyor olabilir diyor. Kimisi aracın beyninden yapar diyor. Herkes başka başka bişey söylediği için herhangi ustaya da bırakmak istemiyorum. Sizlerinde görüşlerinizi almak isterim. Belki birimizin başına gelmiştir böyle olay. Yorumlarınızı bekliyorum.

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun. Kimi zaman ihtimalleri tek tek elemekten başka çare kalmıyor. Lpg gaz kesici, benzin kesici test amacıyla yenisiyle degistirilip duruma bakılabilir. Ustalar ellerindeki çalışan parçaları bu tip durumlarda araca takıp test edebiliyorlar. Eğer sorun çözülmediyse beyin tamiri yapan bir ustada beyin test edilebilir. Biraz sabir, zaman ve emek...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam lpg sistemini kapatın birkaç gün aracınızı benzinle kullanın bu sorun oluşuyormu kontrol etmenizde fayda var. Sorun oluşmuyorsa LPG sistemine baktırabilirsiniz. Sorun devam ediyorsa hata benzin sistemindedir.

• Beğen
Tepkiler: Kaptan39