aracım servisten çıktı,bakın..

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nihayet aracım servisten çıktı.Gözlerime inanamadım çok güzel olmuş.Boyanan yer hiç belli değil.Eskisi gibi.
Allah bundan kötüsünü göstermesin.Plakalıklarıma çok gıcık oluyordunuz,onlarıda söktüm ,tinerle kenarlarını sildim ve slikonla da yapıştırdım.bUYRUN...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
plakaliga gicik olan bendimm..

oh beeee :D :D

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş güle güle kullan..KEşke harfleride kalınlaştırsaydın çok çıplak kalmışlar..:)

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben kendim boyarım dedim daha ilk harfte plakayı batırdım.pederden bi tomar fırça yedik :) sonra sanayide bi boyacı buldum adam sağolsun 10 ytl ye fıstık gibi boyadı.harfler çok güzel oldu..tabelacılar varsa etrafında sanayide vb.. yerlerde yaptırabilrsin..
İstersen 10 ytl boya parası ve kargo masrafıyla yolla bana ben hallletirp 3 günde geri sana yollarım :)

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KArdeşim ayıpsın elimemi yapışacak sanayi şurda 3 km gider yaptırır kargoya veririm canın sağolsun..sende plakanın fotokopisini kağıda çektirip kağıdı cama yapıştırıp dolaşırsın :)bu arada boyacıya mutlaka sor yıkarken harfler silinmesin..bazı boyalar araba yıkanırken siliniyor zamanla...

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam maşallah servis iyiyimiş. Çok güzel yapmışlar. Aynı işçiliği antalya hedef otomotivin kaporta bölümüde yapıyordu. Bizim Vectra'ya arkadan vurmuşlardı. Ama sorunsuz yapıldı. Hadi güle güle bin.