Aracım Dizel gibi çalışıyor, Nedendir?

Bayram AKTÜRK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim 2007 model c kasa vectram var. aynı sorın bende de vardı. Yani aracım dizelmiş gibi çalışıyordu. Birkaç yere götürdüm. iticilerde sorun var dediler. Çok pahalı geldiği için araştırmaya devam ettim. Sonunda iyi bir özel bir opel servisine gittim. Usta bana çok iyi güven verdi. Ve aracı dinlediğinde, aracın monifoldunda metal levhalar olduğunu ve o levhalardan birinin bıraktığını söyledi. O metal levhayı tekrar eskisi haline getirince çok şükür aracım normal çalışma düzenine döndü. Bütün maliyeti ise 150 TL.

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş ya . Biri şu opel servislerine desin artik yeter be ne bu çektiğimiz.ondan sonra aracinizi mutlaka opel yetkili servislere getirin derler.opel dende mi okuyan yok bu şikayetleri. Yuh be.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Arkadaş ya . Biri şu opel servislerine desin artik yeter be ne bu çektiğimiz.ondan sonra aracinizi mutlaka opel yetkili servislere getirin derler.opel dende mi okuyan yok bu şikayetleri. Yuh be.
+1000
Bugün birileri aracımı inceliyordu. Aman ben düştüm siz düşmeyin. Bu opel hastalıktır. Alırsan aldığına, almazsan almadığına pişman olursun, opel almayın da ne alırsanız alın dedim. :)

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum sorun bendede oldu iki secenek var
Biri iteceklerlerden olabilir yada triger bilyasındanda olabilir
Şayet aracın ilk çalışmada ve motor ısınan kadar bu sesi yapıyor ve sonra kesiyorsa iteceklerdendir eğer sürekli yapıyorsa tiriger bilyasındandır
bu arada iteceklerden ise mutlaka orjinal taktır