aracım çekmiyor diyenler ateşleme bobını arızalı diyenler çok yakıyor diyenler okusun

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
bobin değiştikten sonra gene bilgisayara bağlayıp bakıyorlarmı yoksa tamam diyip gönderiyorlarmı bu nasıl oluyorda garantiye girmiyor yahu peki bu bobin neden böyle hep bozulurmuş onu bozan bişiyden bahsetmiyorlarmı geömiş olsun gerçekten üzücü bir durum paylaşımın için saol
yok arızalı parca değiştikten sonra arabaya arıza kontrolü yapıyorlar.aslına bakılırsa bobın arızanmasının ana sebebi benzin kalitesinden geçiyor benzin kalitesi düşük olunca tam olarak benzini yakmak için kendini zorluyor ve haddinden fazla ısınma gerçekleştiği için arızalanıyor bende sorun biraz farklı parça sağlam ama beyin parçayı arızalı gösterme ihtimali yuksekti onun için parcayı değiştirdikten sonra kontrol etmek gerektiği için beyni mecbur parcayı değiştiriyorduk

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benimkide silkeliodu sadece kablosunu değistirdik düzeldi aman nazar değmesin:D

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bobini tech 2 cihazı ölçüyormu yoksa başka yerdemi ölçtürdünüz? yenisini taktırmadan mevcut bobini ölçtürsek bir sorunu olup olmadığını anlayabilirlermi???

kgb2041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demekki bu yazılım güncelleme olayı çok önemli,buradan o anlaşılıyor..

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
bobin araçta takılı ikin tech 2 ile kontrol ediliyor bobını tek başına kontrol edemiyorlar sanırım yazılım guncelleme bir nevi bilgisayara atılan format gibi birşey demekki

ibrahimsoydan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilker bey aynı problem benim arkadaşımda tigra var ondada mevcut konuyu okudum ama tam olarak anlayamadım sorununuz çözüldümü şu an yani en son delpi markamı aldınız bobini

aliatil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende iki kere degistirdim en son tesadufen lpgci buldu benim aracin lpg elektrigi bpbinden alinmisti onu duzeltti bi sorun yok cok sukur sizde baktirin derim

AYKUT ayaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var arkadaşlar arızalambası yanıyor ve araba3500 deviri geçmiyor rampalarda bayılıyor çekmiyor ankarada bunu yapacak düzgün bi usta tavsiyeniz varmı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Böyle olduğunda ben aracı stop edip bir kaç dakika bekleyip çalıştırdığım da sorun filan kalmıyor. ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arac modeli ne ? Motor kodu ariza kodu vs verirseniz daha detayli bilgi verebiliriz.

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi