Aracım çalıştıgında su sesi geliyor.

Ramazanbodur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamun aleykeum aracım 98 model vectra 2.0 .
Cumartesi günü aracım ek hazneye baglı olan hortumunu patlattı hararet 95 civarı fark ettim hemen sağa çekip stop ettim. Hortum çürümüş değiştirildi.O günden beri araç ek haznedeki suyu çalışırken tamamen çekiyor. Stop ettigimde fısırtı sesi geliyor motordan. Neyden olabilir başına gelen varmı bu durum daha önce

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Sistemde hava olabilir. Genleşme deposu kapağı açıkken aracı çalıştırın su eksildikçe tamamlayın. Araç çalışırken sistemdeki hava atılacaktır

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ramazanbodur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sanayiye götürdüm. Üst kapaktan şüphelendim ben egzosta buhar çok fazlaydı. Test ettiler felan bir sorun olmadığını söylediler. Radyatörümde çatlak olduğu söylendi sıvı koyalım felan dediler ben istemedim radyatörü değiştim. Gelirken hararet 80-85 civarı oldu yükselmedi sanırım sorun çözüldü ama hla buhar çok gibi egzostan çıkan.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bugün sanayiye götürdüm. Üst kapaktan şüphelendim ben egzosta buhar çok fazlaydı. Test ettiler felan bir sorun olmadığını söylediler. Radyatörümde çatlak olduğu söylendi sıvı koyalım felan dediler ben istemedim radyatörü değiştim. Gelirken hararet 80-85 civarı oldu yükselmedi sanırım sorun çözüldü ama hla buhar çok gibi egzostan çıkan.
Beyaz duman motor ısınınca kesilmiyor mu

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ramazanbodur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok kardeşim devam ediyor. Evim biraz soguk yerde deli gibi duman atıyor elimi egzosa koyuyorum hafif su atma durumu var