Aracim Çalindi arkadaŞlar

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bu saatten sonra adalete teklif edecekler ben hiç bir şekilde teklif kabul etmiyorum ben bi şekilde nasıl olsa alacağım paramı

mübarek gün sabah sabah :mad:
inşallah kısa sürede siz hakkınız olan paraya onlarda hakettikleri cezaya kavuşurlar...
bu arada bir önerim var tabi karar sizin.yasal süreç bittikten ve olay çözüldükten sonra avukatınızada danışıp bu olayı medyaya taşıyabilirsiniz.medyada azıcıkda olsa yer bulması bu işi yapanları biraz olsun düşündürecek ve başka insanların başının yanmasına engel olabilecektir...

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
kardeş bu saatten sonra adalete teklif edecekler ben hiç bir şekilde teklif kabul etmiyorum ben bi şekilde nasıl olsa alacağım paramı

inşallah alırsın abi paranı fazlasıyla hatta. hatta arabayı kullanamadıgın her gün basına emsal aracın kiralama bedelini dahi iste.
sen paranı almakla kalmazsın da insallah bunu yapan serefsizlerde cezalarını alırlar fazlasıyla.

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah arkadaşlar değişik gelişmeleri tekrar yazarım bu dava hepimizin davası gibi oldu artık

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
söktükleri gibi taksalarmış şerefsizler, satmışlarmı gerisini, sağ ön kapı ile sağ arrka kapı da farklı araçların sanki...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalde çıkmacılar araç alırken ruhsatları üzerinden resmi işlemleri yaptırarak alırlar.Doğal olarak kimse yürür durumda gelmiş ve sıkıntısız bir aracı heleki bu aracı eğerki resmi işlerinde de bir kusur yoksa parçalama yoluna gitmez.Nice dağınık araçlar varki çıkmacılarda daha fazla dağıtmadan satmaya çalışıyorlar.Kısaca şahsi görüşüm aracın şaibesini biliyorlar yüksek ihtimal.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Aracı satanlar belli, savcı ne işlem yaptı bilmiyorum ama çalanı da isteseler bu sayede hemen bulurlar. Tahminimce bunlar gene sokakta, dikkat edin. Konu sahibi parasını elbet, Kasko veya yakalananlardan alacaktır.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Öncelikle gözünüz aydın.

Bu arada aracın kapıları açık, kontak anahtarı da üzerinde bırakıldıysa, araç sahibi gerekli emniyet tedbirlerini almadığı için kasko şirketi parayı şıp diye ödemez :( .

sdtgnc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle gözünüz aydın.

Bu arada aracın kapıları açık, kontak anahtarı da üzerinde bırakıldıysa, araç sahibi gerekli emniyet tedbirlerini almadığı için kasko şirketi parayı şıp diye ödemez :( .

Abi dedgn dogru ama abimiz emsal karar bulmus ve dava surecindeler suanda ust postlarda yazmisti

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi dedgn dogru ama abimiz emsal karar bulmus ve dava surecindeler suanda ust postlarda yazmisti

Ben ödemez demiyorum, şıp diye ödemez diyorum. Yasal yollara başvurmadan, hukuk karşısında haklı duruma düşmeden sigorta şirketleri para falan ödemez. Gerçekçi olalım, "aracım nasıl olsa kaskolu, çalınsa bile sigorta şirketi sorgusuz sualsiz ödemek zorunda" diyerek araçların kapılarını açık bıraksak, hatta anahtarı da kontağın üzerinde bırakırsak yani bizler gerekli tedbirleri almazsak bunun kabahatlisi kim?

Bizler poliçede yazan şartları yerine getirmezsek, haklı haksız her hasardan sigorta şirketlerini sorumlu tutarsak, sigorta şirketleri de her şeyi sorgusuz sualsiz ödemek zorunda kalırsa bu masrafların parası onların kasasından değil bizim cebimizden çıkacağını unutmayalım. Trafik sigortaları durduk yere mi bu kadar pahalandı? Millet kendi arasında sahte kaza tutanağı düzenlemeyi alışkanlık haline getirince masrafları tavan yapan sigorta şirketleri de faturayı doğal olarak biz sürücülere kesti.

Son düzenleme:

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar hepiniz sağolun kimse aracını isteyerek çaldırıp uğraşmak istemez düşüncesindeyim yeni bir gelişmemiz var kasko araç için exper gönderdi araç incelendi exper araca pert dedi bundan sonraki işlem raporunu yazacak raporun bir örneğini istedim elimdeki evrakların hepsini ona teslim ettim çıkacak raporuda sigorta tahkim kuruluna vereceğiz sonraki aşama beklemek