Aracim Çalindi arkadaŞlar

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlandaki arabadan şüpelenip forumu ayağa ben kaldırdım kesin sonay abimizin arabasıdır dedim ama o gün telefonum bozulmuştu arayamadığım için gecikmeli olarak bulundu araba. Keşke kontörlü telefondan arasaymışım. Umarım zararınız karşılanır...

corsankara

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
başına gelmeyen bilemez arkadaşım umudumuzu kaybetmemek gerek o raçta haram para yok alın terim babam al olum bin demedi kimseden destek görmedim

BENİM ARACIM ER YADA GEÇ BULUNACAK BUNA BÜTÜN KALBİMLE İNANIYORUM

Konuyu ilk mesajınızdan itibaren takip ediyordum ve aracınızın bulunduğunu öğrendiğimde üstte yazan mesajınız aklıma geldi. :) Umarım sürecin bu safhasından sonra her şey gönlünüze göre olur.. İlana dikkat edip bu platforma taşıyan arkadaşa da teşekkürler..

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlandaki arabadan şüpelenip forumu ayağa ben kaldırdım kesin sonay abimizin arabasıdır dedim ama o gün telefonum bozulmuştu arayamadığım için gecikmeli olarak bulundu araba. Keşke kontörlü telefondan arasaymışım. Umarım zararınız karşılanır...

sağol kardeşim çok teşekkür ederim inşallah karşılanır

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:21 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:20 ----------

Konuyu ilk mesajınızdan itibaren takip ediyordum ve aracınızın bulunduğunu öğrendiğimde üstte yazan mesajınız aklıma geldi. :) Umarım sürecin bu safhasından sonra her şey gönlünüze göre olur.. İlana dikkat edip bu platforma taşıyan arkadaşa da teşekkürler..
harikasın be kardeşim hislerimde yanılmamışım :)

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İŞte aracin gÖrÜntÜlerİ

Ekli dosyalar

• DSC_0215.jpg
    DSC_0215.jpg
    95.6 KB · Görüntüleme: 221
  • DSC_0197.jpg
    DSC_0197.jpg
    60.5 KB · Görüntüleme: 208
  • DSC_0198.jpg
    DSC_0198.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 209
  • DSC_0204.jpg
    DSC_0204.jpg
    100.4 KB · Görüntüleme: 210
  • DSC_0212.jpg
    DSC_0212.jpg
    65.8 KB · Görüntüleme: 207

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav sonay abi ilk resme koltukları koymayaydın araba diye bi açtım resmi koltuk çıktı yıkıldım....
ne çabuk haşamat etmişler ya ???

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haysiyetsiz şerefsizler ne çabuk parçalamışlar ya.
Dedem kurbanda koyun keser, koyunun bütün organlarını toplam 15 dakikada çıkartırız, koyun böyle aynı ikinci resimdeki gibi dımdızlak kalır. O koyunun haline hep acırdım, 15 dakika önce yaşıyodu derdim. Bu arabayı görünce de öyle üzüldüm valla...
Ulan ne acıdır be, o koltuklarda daha 5-6 ay önce oturuyodun, şimdi o halde görmek falan... Heralde ben orda arabamı o şekilde görsem cinnet geçirip birilerini katlederim ya sinirden... Her parçasını sağda solda gördüğümde "ulan bunu bile sökmüşler" diye adamın üstüne uçarım heralde, iyi dayanıyosun abi helal olsun...
Sonay abi şimdi durum ne? Neyi bekliyoruz? Para mı alacaksın? Nasıl olacak bu işler bizi bi aydınlat hele...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İŞte aracin gÖrÜntÜlerİ

Vay kansızlar vay şerefsizler. Ulan çoluğundan çocugundan çıkar be imansız hiç mi Allah korkun yok. Bu Kandil gününde bu ve bunun gibi şerefsizlerin cezasını misliyle ver Rabbim...

Kardeş çok geçmiş olsun. Arabaya üzüldüm,sana ayrı bir üzüldüm... :(

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın güncel değeri üzerinden bir tazminat ödetmek bunlara şart, insan evladı değiller ya resmen insan evladı değiller...

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan sonrası yargıda herkes paranı fazlası ile alırsın diyor ne olur bende bilmiyorum arkadaşlar düşüncem sonuna kadar gitmek gitti yere kadar gitsin benim başıma geldi başkalarının başına gelmesin inşallah

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan sonrası yargıda herkes paranı fazlası ile alırsın diyor ne olur bende bilmiyorum arkadaşlar düşüncem sonuna kadar gitmek gitti yere kadar gitsin benim başıma geldi başkalarının başına gelmesin inşallah
alacağın değer umarım bu karanlık bekleyişe,arayışa değer...