Aracim Çalindi arkadaŞlar

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sonuç alabilirmiyim peki bu durumda paramı kurtarabilirmiyim sizce

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:54 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:45 ----------

şimdilik aramayalım bence

Ülkemiz söz konusu olduğundan her şeyde şansınız %50 %50

ama bence denemeye kesinlikle değer.

Geçen sene müzik tesisatının üstündeki seri numaraları ile çalınan eşyalarımı bulmuştum, bir ihtimal motor nosu ve veya şasi nosu aracın üstünde duruyordur...

Buradan bunların hepsini yazmamız da iyi değil aslında, takip ediyorlardır buraları. Yani polisin oldukça hızlı davranması gerekebilir.

Ama ben size diyeyim, çakal herif çok saçma bir paraya satmıştır bu elemana arabayı bu halde, yani asıl suçluyu bulmanız çok zor.

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ülkemiz söz konusu olduğundan her şeyde şansınız %50 %50

ama bence denemeye kesinlikle değer.

Geçen sene müzik tesisatının üstündeki seri numaraları ile çalınan eşyalarımı bulmuştum, bir ihtimal motor nosu ve veya şasi nosu aracın üstünde duruyordur...

Buradan bunların hepsini yazmamız da iyi değil aslında, takip ediyorlardır buraları. Yani polisin oldukça hızlı davranması gerekebilir.

Ama ben size diyeyim, çakal herif çok saçma bir paraya satmıştır bu elemana arabayı bu halde, yani asıl suçluyu bulmanız çok zor.
avukatım hiç karıştırma dedi :S

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plan nedir , ne yapmayı düşünüyorsunuz usta

avukat dava sonuçlanmak üzere hiç karıştırma şimdi diyor nasıl bi araya getireceksin bu aracı diyor dava düşecek otomatik bu sefer adamlar 50 tane yalan söyleyecek dedi bu sefer kaskodan alacağından olma diyor şaşkınım

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben nereyi kaçırdım ?
arabanın neresi değiştirilmiş ?
kasko şirketi anahtar üstünde olduğu için el bile sallattırabilir ben yerinizde olsam arabayı enselettiririm.

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polise başvurun bence yada ilan sahibini işkillendirmeden motor no su alınabiliyorsa alın. Avukat uğraşmak mı istemiyor o nasıl bir cevaptır karıştırma diye. Kaskoya güven olmaz davanın nasıl sonuçlanacağı belli olmaz birde o ara araç kaybolur tekrar bulmak için tekrar mı uğraşacaksınız

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
konuyu okudum oncelıkle arabanızı buldugunuza sevınsemmı uzulsemmı bılemedım :( ama su varkı kasko sırketıyle davayı kazandınız paranızı aldınız kasko sırketı bu ısı arastırır ve bu konuda yazılanları gorurse aleyhınıze dava acar ve busefer onlar sızden para ıadesı ıcın dava acar hanı bu benım mantık yurutmem avukatınızla bunuda konusun bence sıkayet edın suclular yakalansın

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben nereyi kaçırdım ?
arabanın neresi değiştirilmiş ?
kasko şirketi anahtar üstünde olduğu için el bile sallattırabilir ben yerinizde olsam arabayı enselettiririm.

kasko şirketi bizemi el sallattırır anlayamadım tam olarak benim elimde emsal karar var sonuç olarak bizim kazanma şansımız 100 de 90 larda bildirim formunda imzam yok bu şekilde bir dava görülmüş

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:07 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:42 ----------

şu an aracı tespit ettirmek için arkadaşımı yönlendirdim bakalım ne çıkacak

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sonay şimdi bu araç senin ise kesinlikle polise gitmen gerek. Neden? bak senin canın yandı şimdi sen polise gitmez isen bu işi yapan şerefsizler daha bir çok kişinin canını yakacak. Yazık günah değil mi?

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonay şimdi bu araç senin ise kesinlikle polise gitmen gerek. Neden? bak senin canın yandı şimdi sen polise gitmez isen bu işi yapan şerefsizler daha bir çok kişinin canını yakacak. Yazık günah değil mi?
aynen sana katılıyorum orduda bi tanıdık var onu gönderip baktırıcam önce emin olayım sonra gidicem polise