Aracim Çalindi arkadaŞlar

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
inşallah biran önce bulunur. dikkat çekici bir araba illa biyerlerde denk gelecektir. ama standart gts, plaka değiştirdiyse tanımak zor.

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi moralini bozmak gibi olmasın ama bizim istanbulda 2 tane araba vardı istoçta oto galericiler arabaları çenç yapıp suriyeye gönderiyorlardı yakaladık. aynı renk arabaların plakalarını takıp dikkat çekmeden gönderiyorlarmış. inşallah öyle birşey olmaz. şu devletin suriye aşkı milletimize her yerden zarar veriyor...
işimiz kaskoya kaldı kardeşim oradan umut arıyorum benim durumum biraz güçlü alırsam emsal olacak bakalım kısmet

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonay abi bu arada sen geziyormusun Ankara'yı sürekli.
Bir araba veyahut taksiyle... Sanayiyi bi komple talan etseydin abi gerekirse her dükkana baksaydın...

kardeşim bakmadığım yer kalmadı bu işi eskiden yapanlara kadar buldum ama sonuç yok yoruldum aramaktan nerde ücra köşeler var baktım ama yok malesef insanlarda şöyle bir düşünce hasıl oldu o araç kapalı bir yerde saklanıyor arası soğusun die bekletiyorlar deniyor

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bir tane gördüm plaka 06 BN 8993... plakayı sorgulatan arkadaşlar bir bakarsa sevinirim...

Arka bağaj kapağının sağ kısmında vuruk mevcuttu... farları normal yanıyordu.. zenon değildi...

sizin arabada da arabaya has cizik, vuruk mevcutmuydu ?