aracım astranın g nin hangi donanımı?

hamzatov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar.
aracım 2001 (73.5 kw) 1.6 16V model astra. ruhsatta model olarak sadece opel astra yazıyor. comfort donanımından sadece abs yok. ekstra sis farı merkezi kilitle kapanan camlar vs var. klima sürücü yolcu hava yastıgı elekrikli aynalar direksiyondan teyp fonsiyon tusları dört camı otomatik. yan citalarda comfortta yazmıyor? aracım 1.6 16 V modeli mi, yoksa comfort mu, yoksa Gl mi? nasıl öğrenirim? yardımcı olursanız sevinirim.:confused::confused::confused:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
comfortlarda abs var gl de yok ama gl de direksiyon tuşları yok ben çıkamadım işin içinden:D arka koltuk kafalığı varmı peki

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 16V bir model değildir ilk yıllarda bagaj kapağının bir tarafında opel diğer tarafında astra 1.6 16V yazardı ama araçlar ya CD yada GLidi buda kapıda yazardı..

Sizin araç comfort olmalı ben çok değişken GL gördüm klimalı klimasız absli abssiz belki de buda comfortun bi türüdür.. Eğer GLlerde muutlaka saç jant var,ön sis farı yok,yol bilgisayarı yok,arka koltuk kafalıkları yok, arka camlar elektirkli değil, dikiz aynaları elektrikli değil.

Yol bilgisayarı ve 4 hava yastığı olsaydı, abssi bozulmuş CD olabilirdi :)

Son düzenleme:

hamzatov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor no yada şase numarasıyla opel yetkili bayilerinden öğrenebilir miyim?(aracı alırken comfort diye aldım abs yok)

hamzatov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 16V bir model değildir ilk yıllarda bagaj kapağının bir tarafında opel diğer tarafında astra 1.6 16V yazardı ama araçlar ya CD yada GLidi buda kapıda yazardı..

Sizin araç comfort olmalı ben çok değişken GL gördüm klimalı klimasız absli abssiz belki de buda comfortun bi türüdür.. Eğer GLlerde muutlaka saç jant var,ön sis farı yok,yol bilgisayarı yok,arka koltuk kafalıkları yok, arka camlar elektirkli değil, dikiz aynaları elektrikli değil.

Yol bilgisayarı ve 4 hava yastığı olsaydı, abssi bozulmuş CD olabilirdi :)

inşallah comfort modelidir ama yan çitalarda comfort yazardı o zaman. :confused::confused:

Son düzenleme:

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
servisler soyler, yada epc den sase no cozdurun cikar kesin...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
siz ozelden sase no atin ben cozerim size atarim detaylari...