Aracı güneşten koruma

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkaşlar malum yaz aylarındayız garajımızda olmadığı için mecburen arabayı güneşin altında bırakıyorum evde olunca bi şekilde ağacın altına falan koyuyordum ama haftaya 3 haftalık bir seyahate çıkıcam bu zaman zarfında aracın üstüne beyaz bir örtü örtmeyi düşünüyorum hem güneşten korusun hemde kuş pisliği vs. gibi lekelerden korur acaba arcın boyasına zarar verirmi normal beyaz örtü sadece üst tavanı ve camları örtücem , araç kırmızı renk bu arada.

sefkati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapalı otopark

ben aracımı iş yerine yakın bir kapalı otoparka koyuyorum arabasız gittiğim şehir dışı seyehatlarımda içim her yönden rahat ediyor. bence bunu da bir düşün.

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bulunduğum çevrede otopark yok malesef olsa oraya emanet ederdim mecburen kapı önünde kalacak araç özellikle kuş pisliği vs. gibi iz yapan lekeler bulaşmasından korkuyorum 3 hafta bpoyunca güneşte kuruyacak ve kötü bir görüntü bırakacak daha sonra , önceden de başıma geldi 1 hafta boyunca üşenip yıkamadığım bir leke vardı daha sonra temizledim ama şimdi izi duruyo :( örtüyle bu işi bi nevi halledebilirim ama oda havasız kalıp boyaya herhangi bir zarar vermez inş.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi gün evde oturuyorum aracın tavanında bi kuş pisliği dedim sonra hallederim bi kaç gün geçti aracı yıkamaya götürdüm ama o leke ne hikmetse orada kaldı ve çıkmıyor araç siyah olduğundanda çok belli oluyor ve bu demek oluyorki araca kuş pisledimi hemen temizliyoruz :)

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava alan birşey olsun, naylon vb sakın kullanma havasız kalır sıcakta boyaya zarar verir

Reha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava alan kuruması kolay ince bir örtü örtün, elbise astarı kumaşı gibi.

Benim aracı iki yazdır o şekilde koruyorum, benim örtü lastikli filan özel diktirdim.

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
naylon tarzı bişey değil normal tişört kumaşlarından ama biraz daha kalın yanlardan hava alır tam sıkı sıkıya örtmüycem zaten yanlardan lastiklerle tekerlere bağlıycam öyle durucak.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
naylon tarzı bişey değil normal tişört kumaşlarından ama biraz daha kalın yanlardan hava alır tam sıkı sıkıya örtmüycem zaten yanlardan lastiklerle tekerlere bağlıycam öyle durucak.

naylon boyayı yakar arabaya yapışır. kalın bez yaz dostum

yanık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araban için bir çadır alsan nasıl olur arkadaşım..