aracı değiştirmeyi düşünüyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsanın ön takımı ve direksion kutusunu yaptırın eraya sümbüle 10 çeker. hyundai tam bir gaz yağı tenekesi...

spike

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsanın ön takımı ve direksion kutusunu yaptırın eraya sümbüle 10 çeker. hyundai tam bir gaz yağı tenekesi...

alt takımı komple yaptırdım zaten dikkat edersen açtığım konuları görürsün. daha 2 ay gitmeden ses tekrar başladı başlarım direksiyon kutusuna bunlamı uğraşcam ben hep

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alt takımı komple yaptırdım zaten dikkat edersen açtığım konuları görürsün. daha 2 ay gitmeden ses tekrar başladı başlarım direksiyon kutusuna bunlamı uğraşcam ben hep
corsa c'nin kronik sorunu direksiyon problemi ama devamlı ön düzen bozuluyorsa araçta bir sıkıntı vardır. aynı aracın van şirket çıkmasını kullandık hatta ön takımı opel team'de yaptırdık 2 sene tık bile demeden bindik.ve hyundai accent ile corsa c'yi aynı kefeye kesinlikle koymam. çok kullandım erayı. yol tutuşu malzeme kalitesi arabada yok. arıza yapmaz doğrudur ancak ayakları sağlam basmayan bir araba. tüm taksicilerin kullanma sebebi fiyatı zaten. klima abs fiyatıda uygun adamlar almanya gibi mercedes kullanamıyorlar 5 yılda garantisi yüzünden seçiyorlar. yoksa sağlam taş gibi araba diye değil...

spike

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alırsam bile benim gibi adamda hiçbirşey olmaz eraya enazından 5 yıl garantisini doldurana kadar binerim sonrasında değiştiririm kısmet olursa. Corsaya çok bindiğim yok hor kullanan birisi olsam kasis çukur dinlemeden süren birisi olsam hak veririm, alt takım ne yapsın derim ama çukurlarda aracı sırtıma alıp geçirecek derecede sürüyorum. Buna rağmen alt takım sesi beni uyuz ediyor. Kendi servisindeki eleman bile dedi bunlarda kronik ne yaparsan yap ses kesilmez yine yapar diye ee ozaman üreten needen çare bulmuyor bu araca? alt takım sesi dinlemekten bıktım usandım ya

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmiyorum valla biz bir kere yaptırdık bir daha ne ses nede birşey geldi. hyundai'den hiçbirşey beklemeyen adam bile hayal kırıklığı yaşıyor :)
tam bir polis ve ticari taksi arabası...

spike

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 focus vardı bitane aslında oda fena araç değil ama 34.000 de iyi para :)

ayhan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
accent eranın 2010 style sports modelini yani en donanımlısını sıfır olarak almıştım. yaklaşık 1,5 sene felan bindim araca. satarkende yeni kasası çıkmasına rağmen, çok fazla zararım olmamıştı. aracın temiz olduktan sonra istediğin gibi satarsın. araç hakkında deneyimlerime gelince; fiyatına göre donanım olarak bence yeterli. 5 yıl garanti veriyorlar araca, ki buda bence bir artıdır. yakıt konusunda oldukça ekonomikti. performansını ben gayet beğeniyordum hızlanması felan gayet iyiydi. yaklaşık 70.000 km yaptım araçla bakımları haricinde en ufak bir sorun yaşamadım. eksileri ise; eralarda kronik sorun olan arka tarafını çok sallaması. arkaya 3-4 kişi binince uzun yolda yüksek hızlarda çok belli oluyor. arkada oturanlar için resmen eziyet oluyordu. ve o senelerde ankaraya haberlerede çıkan dolu yağışı olmuştu. sanrufflu olmasına rağmen o yağıştan sonra sıfır aracımda tam 300 tane göçük tamir edilmişti. benim arabanın arkasında duran golf 4 de ise sadece 2 tane göçük vardı. inanmayan olursa resimleri hala bilgisayarımda, gerisini sen hesap et işte.

ayhan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
illa iki araçtan biri alınacaksa da kesinlikle accent era derim ben.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
accent eranın 2010 style sports modelini yani en donanımlısını sıfır olarak almıştım. yaklaşık 1,5 sene felan bindim araca. satarkende yeni kasası çıkmasına rağmen, çok fazla zararım olmamıştı. aracın temiz olduktan sonra istediğin gibi satarsın. araç hakkında deneyimlerime gelince; fiyatına göre donanım olarak bence yeterli. 5 yıl garanti veriyorlar araca, ki buda bence bir artıdır. yakıt konusunda oldukça ekonomikti. performansını ben gayet beğeniyordum hızlanması felan gayet iyiydi. yaklaşık 70.000 km yaptım araçla bakımları haricinde en ufak bir sorun yaşamadım. eksileri ise; eralarda kronik sorun olan arka tarafını çok sallaması. arkaya 3-4 kişi binince uzun yolda yüksek hızlarda çok belli oluyor. arkada oturanlar için resmen eziyet oluyordu. ve o senelerde ankaraya haberlerede çıkan dolu yağışı olmuştu. sanrufflu olmasına rağmen o yağıştan sonra sıfır aracımda tam 300 tane göçük tamir edilmişti. benim arabanın arkasında duran golf 4 de ise sadece 2 tane göçük vardı. inanmayan olursa resimleri hala bilgisayarımda, gerisini sen hesap et işte.
geçen sene haziranda safranbolu karabük'e bir dolu yağdı kırşehirden ankaradan edirneden falan boyasız göçük tamir eden firmalar ekip kurup karabük'e geldiler. bizim vectra o doluya yakalandı ancak corolla allahtan yakalanmadı. en çok göçük olan araba hyundai ve toyota. dükkana 2009 accent geldi kuzenimin. abim direk çekiçleyip çıkartacaktı ve komple boyaya girecekti araba. exper arabada 190 tane göçük buldu.
hyundai i serisi değil ancak accent serisinin alayı tofaş kuş serisinin devamı gibi geliyor bana. yağmur görmesin araba hem kafadan hem arkadan salıyor...
varsın 3 4 yaş düşük olsun yere sağlam basan kaportası sağlam araba alırım...

ayhan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LÜTFEN BU İKİ ARAÇ DIŞINDA BAŞKA BİR ARAÇ KIYASLAMASI YAPMAYIN. ÇÜNKİ AKLIM DAHA ÇOK KARIŞACAĞINDAN SADECE BU ARAÇLARA YORUM İSTİYORUM

valla arkadaş sadece bu iki araca diye yazmış. onun için bende erayı bildiğim için elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. hani kaporta eziliyor felan diyoruzda birde şu açıdan bakmak lazım. O fiyatlara 2011 model 42.000 kmde dizel, kazasız boyasız bir araç olarak ne alınırki ?