Araca Pasta Cila Yaptırmak Boyayı inceltir mi?

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güzel yapmışsın ellerine sağlık.
En mükemmeli kişinin kendi yapabildiğidir.;)

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende arabayı ilk aldığınızda boya koruma yaptırmanızı tavsiye ederim . boya dış ortama maruz kalmadan yaptırdığınızda raba ömür boyu prpıl pırıl kalıyor . Her sene yapılan cilalama işlemiyle ömür boyu garanti veriliyor.

penguen

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pasta cila

arkadaşlar arabaya pasta cila yaptırtcam istanbulda maslakta oturuyorum nerden yaptırıyım sizce?bide makinayla pasta cila yaptırma diyolar iz kalıyomuş yuwarlak yuwarlak diyolar

penguen

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pasta cila

arkadaşlar arabaya pasta cila yaptırtcam istanbulda maslakta oturuyorum nerden yaptırıyım sizce?bide makinayla pasta cila yaptırma diyolar iz kalıyomuş yuwarlak yuwarlak diyolar.ne dersinizzz

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben az önce sonax wax uyguladım.balmumlu...cila gibi aşındırıcı degil.araç senin acacın ,zevk meselesi.29 ytl ye sonax ı aldım 2 ytl de pamuk.3 saatte hallettim.boşver pasta cilayı,sen kendin yap...

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
yok ya iz kaldığını kim sölemiş ben eski arabama makineyle yaptırmıştım iz falan bırakmamıştı

penguen

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben uğraşmak istmiyorum

ezgene ben uğraşmak istenmiyorum dostum epey çizik war arabada baştan aşağıya cilalanması lasım

penguen

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok çizik war

kokoreççii arabada çok çizik war hepsi gidermi pasta cilayla dostum?derin çizikler değil yüzeysell ama fazla

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
ya yüzeyselse gider bi sorun olmaz yaptır?? ama yinede bi kaç kişiye sor ben yaptırdığımda hiç biy olmadı