Araca Pasta Cila Yaptırmak Boyayı inceltir mi?

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
flybird' Alıntı:
Cengocenk
bu kullandığın ürünlerin açık adını yazarsan ben de kullanmayı düşünüyorum.
Bu konularda turtlewax ve sonax'ın üstüne tanımam.
Birde sonax'ın waxlı şampuanı(wash&wax) turtlewax'ınkine göre daha fazla cila içeriyormuş haberin olsun.
Merhaba flybird,
İlk başlarda sonax ın cilalı şampuanını kullanıyordum. Cila olarak evet fazla ancak hiç köpürmüyordu. Sonra turtle wax ın cilalı şampunanını deneme amaçlı aldım. İnanılmaz memnun kaldım. Hem çok güzel köpürüyor hem de renk daha bir canlı oluyordu arabanın.

Ben turtle wax ın iki cilasını kullanıyorum. Çok nadir olarak (uzun süre cilalamadıysam veya ufak yıkama çizikleri falan varsa) güçlü cilasını kullanıyorum. Ekte linkte yer alan cila. Bunu şimdiye kadar 2 defa kullandım. Sanırım içerisinde azda olsa pasta var. O yüzden çok sık kullanmamaya özen göstermek gerekli.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=253404&productid=otm094027

Bu cilayı uygulayıp iyice parlatıyorum. Aslında yukarıdaki resimler bu cilayı uyguladıktan sonra çekildi. Sonra eğer zamanım var ise 1 saat kurumaya bırakıp teflon cilayı uyguluyorum. Eğer zamanım yoksa teflon cilayı 1-2 hafta içerisindeki sonraki yıkamada uyguluyorum. Zaten güçlü cilanın kullanma talimatında da bu cilayı uyguladıktan sonraki 3 hafta içerisinde teflon cilayı uygulamanız tavsiye edilir deniyor. Ekte de teflon cila mevcut.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=253404&productid=otm094026

Çok fazla reklam yapar gibi oldum biliyorum arkadaşlar. Ben şimdiye kadar kullandığım ürünler kapsamında anlatmaya çalıştım. Ancak farklı ürünler daha iyi sonuçlar veriyor olabilir. Önerilerinize de açığım herzaman.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de sonax ve turtlewax cila kullanıyorum.koçtaşta satılan cila makinesi için verdiğiniz bilgiye teşekkürler,kol ağrılarından kurtulacağız:)

Sauronz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaslar .. Bizim malum burada Koçtaş bulunmamakta ..
Bende bu cila makinasından almayı dusunuyorum .. kendisine almaya gidecek varsa havala yapsam bana da alıp kargo yapabılırmı acaba ?

Teşekkürler

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sauronz' Alıntı:
Bende bu cila makinasından almayı dusunuyorum .. kendisine almaya gidecek varsa havala yapsam bana da alıp kargo yapabılırmı acaba ?

Teşekkürler
Selam Sauronz

Ben bu aralar gitmeyeceğim. Eğer gidersem aklımdasın. Bu arada Koçtaş ın internet sitesinde ürün satışı var. Yalnız online satmıyorlar anladığım kadarıyla. Sen adres telefon bilgini yazıyorsun orda. adamlar seni arıyorlar (öyle sanıyorum çünkü kart para vs hiçbirşey sormuyor. adres isim alıyor sadece) İstersen ekteki linke tıkla gelen sayfada ürün resminin sağ üst köşesindeki sepet resmine tıklayarak devam et. Ordan kargo ücretini falan öğrenirsin. Eğer fazla birşey söylerlerse illa burdan birleri gönderir diye düşünüyorum. Hiç olmazsa bir şekilde koçtaş a uğrar alırız göndeririz.

http://www.koctas.com/index.aspx?ido=urun&id=1228

Sauronz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili CengoCenk

Çok teşekkürler sitede görememiştim.. Şimdi üye oldum ve alıyorumm

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sauronz' Alıntı:

Teşekkürler

hocam ınternet uzerındende alabılırsınız.bılgınıze

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler ben de linkten öğrendim ben de arkadaşla aynı cilayı kullanıyormuşum...............herkese öneririm özellikle makinayla cilalayamayanlara....ben de dahil elle yaparım cilayı.bu cila kolumu hiç yormadı öylece kaydı gitti sayden süper oluyor alet.kol yorulmuyor

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgiler icin herkeze cok tesekürler bakalim bende ilk firsata alip deniecem belki arabanin solmasi ni biraz düzeltebiliriz

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
DaRkFaCe' Alıntı:
WALLA ODA İİİ... ÖLDÜRDÜN BENİ MDELLAL GÜLMEKTEN K.İ.B :D :D
Sen de ...
:kop: