Araca Pasta Cila Yaptırmak Boyayı inceltir mi?

zumreakbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bende 2 hafta önce eski arabama uygulamıştım( skoda fabia) 2 gün sonra satıldı! corsa aldım emeklerim boşa gitti :) güle güle kullan satılık yazarsan 2 güne kalmaz :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun resimleri bekliyoruz artık ...

zain_4381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya koruma en uygun ve iyi nerde yaptirabilirim

sonax iyi deniyor
kullanım suresi nekadar..bazı yerler sonax kullanıyoruz deip bambaska bilinmez urunler kullaniolarmis.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonax bayisinie gidersen başka birşey kullanmaları söz konusu değil.gözünlede gör bak ne kullanıyolar.sonax ve ziebart duymuştum.başka bilmiyorum

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi ziebart ben 6 yıl önce yaptırmıştım hala iyi durumda seneye tekrar yaptırmayı düşünüyorum (bu arada aracımı hem kendim yıkadığımda hemde yıkamacıda sürekli süngerle yıkatıyorum) o zaman bana 2 yıl garantisi var ve fırçayla yıkama garantiyi bozuyor demişlerdi,sonax bence ziebart'tan sonra iki numara 6 ayda bir tekrar uygulama yapılmalı diyorlar...

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fırça cilayı bitiriyor gerçektende süngerle cila üzerinde kalıyor boya koruma yaptırdığınd mutlaka marketlerde satılan cilalardan al yaz da geldi haftada 1 kendin cila atsan baya uzun ömürlü olur 6 ayda doğru ole diyolarda bence yılda bir yaptırılır

zain_4381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi ziebart ben 6 yıl önce yaptırmıştım hala iyi durumda seneye tekrar yaptırmayı düşünüyorum (bu arada aracımı hem kendim yıkadığımda hemde yıkamacıda sürekli süngerle yıkatıyorum) o zaman bana 2 yıl garantisi var ve fırçayla yıkama garantiyi bozuyor demişlerdi,sonax bence ziebart'tan sonra iki numara 6 ayda bir tekrar uygulama yapılmalı diyorlar...

ben ne sunger ne fırca ilaclı yıkatıorum...oto yıkama yeri sahibi bı tanıdıgım demisti ki fırca sakın vurma .sunger ıse araba uzerınde gitmeyen tozlarla cizizorarabayı...
tazyikli suyla gitmeyen tozlar yapıskanlar oluomus..
6ayda bir denior..6 yıl once yapılan koruma halan duruosa masallah.

sadece on tampona tas sıcratmalarına karsı yapıyım dedim zamanla renk farklılıgı goruluormus...