Araç tavsiyesi (Max: 17000 TL)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç tavsiyesi (Max: 17000 TL)

Araya bayram girdi ve araç arayışımız yavaşlamıştı. Bu arada birçok araç inceledim ama milletin 15-20 yaşındaki aracı altın arkadaşlar.  Bizimkiler teneke.  İnanın bazen burada Astra ilanları verildiğinde fiyat yüksek diyoruz ve eleştiriyoruz ama Vallahi fazlası bile müstehak bazı insanlara. İnsan utanır satılık yazmaya, ne arabalar var ya, rezalet. Piyasası 10.000 TL olan 2004 Daica Solenza'ya bile 13.500 yazmış ve işine gelirse diyor.

şimdi bu adam araç satınca 2. el araç alacaksa bu adamdan Astra için istenen, bizim fazla bulduğumuz her kuruş haktır. 2012 Astra J 19000'de aracım aracım var Vallahi şuan satsam 52-53 yazarım. Müstehak bu millete.. Boşverin siz gerisini...

Bu arada bugün bunu buldum ve sahibiyle konuştum, nasipse yarın gidip canlı canlı incelemeyi planlıyorum.

17'ye bırakırım dedi ve elbette daha da düşebilir. Orijinal,  boya değişen yok. Ne dersiniz bu araca?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hicbir-masraf-gerektirmeyen-renault-clio-141579625/detay

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Araya bayram girdi ve araç arayıÖ¾ımız yavaÖ¾lamıÖ¾tı. Bu arada birçok araç inceledim ama milletin 15-20 yaÖ¾ındaki aracı altın arkadaÖ¾lar.  Bizimkiler teneke.  ֝nanın bazen burada Astra ilanları verildiÖ°inde fiyat yüksek diyoruz ve eleÖ¾tiriyoruz ama Vallahi fazlası bile müstehak bazı insanlara. ֝nsan utanır satılık yazmaya, ne arabalar var ya, rezalet. Piyasası 10.000 TL olan 2004 Daica Solenza'ya bile 13.500 yazmıÖ¾ ve iÖ¾ine gelirse diyor.

Öimdi bu adam araç satınca 2. el araç alacaksa bu adamdan Astra için istenen, bizim fazla bulduÖ°umuz her kuruÖ¾ haktır. 2012 Astra J 19000'de aracım aracım var Vallahi Ö¾uan satsam 52-53 yazarım. Müstehak bu millete.. BoÖ¾verin siz gerisini...

Bu arada bugün bunu buldum ve sahibiyle konuÖ¾tum, nasipse yarın gidip canlı canlı incelemeyi planlıyorum.

17'ye bırakırım dedi ve elbette daha da düÖ¾ebilir. Orijinal,  boya deÖ°iÖ¾en yok. Ne dersiniz bu araca?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hicbir-masraf-gerektirmeyen-renault-clio-141579625/detay

Merhabalar bence cok dogru tercih araci satmayi dusundugunuzde cok kaybiniz olmaz yedek parca sorunuda yasamazsiniz.
ikincieli olmayan aracin saglamligindan ve servis masraflarindan suphe etmisimdir herzaman

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Araya bayram girdi ve araç arayışımız yavaşlamıştı. Bu arada birçok araç inceledim ama milletin 15-20 yaşındaki aracı altın arkadaşlar.  Bizimkiler teneke.  İnanın bazen burada Astra ilanları verildiğinde fiyat yüksek diyoruz ve eleştiriyoruz ama Vallahi fazlası bile müstehak bazı insanlara. İnsan utanır satılık yazmaya, ne arabalar var ya, rezalet. Piyasası 10.000 TL olan 2004 Daica Solenza'ya bile 13.500 yazmış ve işine gelirse diyor.

şimdi bu adam araç satınca 2. el araç alacaksa bu adamdan Astra için istenen, bizim fazla bulduğumuz her kuruş haktır. 2012 Astra J 19000'de aracım aracım var Vallahi şuan satsam 52-53 yazarım. Müstehak bu millete.. Boşverin siz gerisini...

Bu arada bugün bunu buldum ve sahibiyle konuştum, nasipse yarın gidip canlı canlı incelemeyi planlıyorum.

17'ye bırakırım dedi ve elbette daha da düşebilir. Orijinal,  boya değişen yok. Ne dersiniz bu araca?

bence değmez.araba bile değil bu bence 2001 astra lara bakın derim

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmur06 link' Alıntı:
bence değmez.araba bile değil bu bence 2001 astra lara bakın derim

Doğru söylüyorsunuz belki ama bu bizim 2. aracımız olacağı için nasipse uzun yıllar değiştirmeme durumumuz var (belki 7-8 yıl) bu anlamda Renault olsa bile aracın yaşının genç olması biraz daha cazip geliyor. Bir de 13 yaşında boyasız, değişensiz, orijinal km'de bir Astra bulmak gerçekten imkansıza yakın. Olsa temiz bir tane seve seve alınır. Öte yandan Clio'nun 1.5 Dci gibi bir de artısı var açıkcası ve bu beni cezbediyor. Kararasız kalıyor tabii insan.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracın dizel olmasından başka bir artısı yok zaten dizel Motoruda traktör gibi çalışıyor konfor olayını yazmıyorum dahi cunku berbat ama kullanıcı sizsiniz bana kalsa astra G kasa LPG daha mantıklı arabada hersey var

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Recai, benim eski arabanın üzerine ağaç düştüğünde kasko bana geçici araç olarak aha şu baktığın Reno arabadan vermişti. Bir hafta boyunca enteresan deneyimler yaşadım, 100 km'yi az geçtin mi resmen araba havalanıyordu. Frenler kötü, yol tutuş.. Yol tutuş.. Yol falan tutmuyordu onu geçelim. Konfor zaten burda bir başlık teşkil etmiyor. :)

Güvenlik anlamında yerlerde sürünen bir araba, can emanet edeceksin, gel diğer seçenekleri de değerlendir sen. :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Recai, benim eski arabanın üzerine ağaç düştüğünde kasko bana geçici araç olarak aha şu baktığın Reno arabadan vermişti. Bir hafta boyunca enteresan deneyimler yaşadım, 100 km'yi az geçtin mi resmen araba havalanıyordu. Frenler kötü, yol tutuş.. Yol tutuş.. Yol falan tutmuyordu onu geçelim. Konfor zaten burda bir başlık teşkil etmiyor. :)

Güvenlik anlamında yerlerde sürünen bir araba, can emanet edeceksin, gel diğer seçenekleri de değerlendir sen. :)

Abi yalnızca şehir içinde kullanılacağı için böyle düşünmüştüm ama sanırım vazgeçeceğim şu halde. Bi araba buldum, çok teşekkür ederim vazgeçirdiğiniz için, araba bulun şimdi bana (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Abi yalnızca şehir içinde kullanılacağı için böyle düşünmüştüm ama sanırım vazgeçeceğim şu halde. Bi araba buldum, çok teşekkür ederim vazgeçirdiğiniz için, araba bulun şimdi bana (:)

V40 düşünmez misin? 17.000 lira peşinatla? ((:)

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Temiz bir Megane 1 alınabilir. Kasaları düzgündür o arabanın.