Araç tavsiyeleriniz

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passata bakarsam kullanan birisi olarak ne tavsiye edersiniz nasıl bi araç almalıyım yaş model paket servise mi kontrol ettiriyim km sini falan nasıl anlarız oynandığını biraz bilgilendirirseniz sevinirim

passat 3 model var.yukardan aşağıya donanım artar...
trendline
comfortline
exclusive
hıghline
birde hıgline 2 derler ama ruhsatta böyle birşey yazmaz direk oda hıgline geçer...sebebini sorarsanız hıgline diye gecen arabadan bir kaç özellik fazladır...şöyle söyleyeyim confotlinelerde sunruff normalde yok ama istek üzerine sunruff confortlinelerdede oluyor bunun gibi...ama donanım oalrak hıgline en dolusudur...performans istemezseniz 1.6 motor passatlara bakabilirsiniz vergiside az olur hem...b6 kasa passatlarada bakabilirsiniz o zaman...ama performans olsun dizel olsun b5.5 kasa(2001-2005 model)derseniz 1.9 tdı 130 bg ,benzinli deseniz 1.8 t öneririm...aracı alırken servise göstermek en iyisi...adamlar adan z ye söylüyorlar...tüv verilerine bakarakta km sini anlayabilirsiniz...ama aracın bakımlarını nerde yaptırdığı kaç km de yaptırdığına baktırın derim ben...
1- enjektör
2- turbo
bunlar pahalı parçalar...bunlarada iyi baktırın

Son düzenleme:

soner0686

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim bilgiler için benim için faydalı oldu

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performans olarak sattığın vectrayı aratmamasını söylemişsin ilk mesajında.Bende onunla kıyasladım saydığım araçları.İllaki yarışlara katılacağını düşünüp yazsaydım benim galerinin kapısında bir M5 var.Fabrika verileri 0-100 4,5 sn onu önerirdim 70.000 euro.Saydığım araçlarda yarış aracı değil.Ama yoldaki araçlardan daha performanslı arabalar.

soner0686

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İllaki performans diyorsanız yine opel WV ford gibi araçlar bakabilirsiniz.

demiştiniz bunun için söyledim ben yarışlara katılmıycam diye yanlış anlaşıldıysam özür dilerim..

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
mazda 6 ya da lancer 1.8 olabilir.

aklımdan bile geçmedi doğrusu neden olabilir dediniz biraz daha açarsanız kounuyu faydalı olabilir benim için
geçen yıl 2005 model lancer plus almıştım.çok sessiz ve konforlu bir araçtı.Tek dezavantajı bana göre 98 beygir olan motoruydu. mazda tecrübem yok sadece beğeni üzerine önerdim.Eminim Toyota kadar sağlam ve sorunsuzdur.

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megane tavsiye etmem donanımı iyi ama kalite açısından gerçekten kötü.toyota veya passat düşünebilirsiniz

soner0686

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alman arabaları birinci tercihim en çok passat yatıyo aklıma 1.6 fsı passat hakkında bilgisi olan varsa sevinirim lpg olur mu benzinde ne yakar vectra b ile kıyaslarsak nasıldır aslında ben opel forumunda olduğumuz için vectra c diyenler cogunlukta olur diye tahmın ettmıstım ama hıc kımse vectra c demedi:D

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alman arabaları birinci tercihim en çok passat yatıyo aklıma 1.6 fsı passat hakkında bilgisi olan varsa sevinirim lpg olur mu benzinde ne yakar vectra b ile kıyaslarsak nasıldır aslında ben opel forumunda olduğumuz için vectra c diyenler cogunlukta olur diye tahmın ettmıstım ama hıc kımse vectra c demedi:D

passat 1.6 dan vectra performans bekliyorsan yanılırsın...hızlandıkça iyi ama sonuçta 1.6 motor agır bir kasa...

opel sitesi diye opeli övebilirizde bu doğru...vectra c kötü bir araç değil gayette konforlu bir araç,güzel bir araç ama sen vectra b yi performans olarak aratmasın diyince vectra c 1.6 dememiştir kimse...2. olarak sonuçta tarafsız bir site...diye düşünüyorum...ve iyi araçlarında iy olarak hakkını yemeyen bir site...;)formumuzda opel aracı olmayıpta bu siteyi takip eden o kadar çok kişi var ki...örneğin ben...opeli sattım ama opelim.nete devam...

Son düzenleme:

soner0686

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat 1.6 dan vectra performans bekliyorsan yanılırsın...hızlandıkça iyi ama sonuçta 1.6 motor agır bir kasa...

opel sitesi diye opeli övebilirizde bu doğru...vectra c kötü bir araç değil gayette konforlu bir araç,güzel bir araç ama sen vectra b yi performans olarak aratmasın diyince vectra c 1.6 dememiştir kimse...2. olarak sonuçta tarafsız bir site...diye düşünüyorum...ve iyi araçlarında iy olarak hakkını yemeyen bir site...;)formumuzda opel aracı olmayıpta bu siteyi takip eden o kadar çok kişi var ki...örneğin ben...opeli sattım ama opelim.nete devam...

bakalım hayırlısı acele etmiyorum biraz araştırcam fazla araba değiştiren birisi olmadığım için almışken iyisi olsun temiz olsun hatasız olsun istiyorum vectra c yi benim tamircim söylemişti fazla bi fark olmaz senin arabayla arasın da performans olarak diye kafamda 5-6 araba vardı son olarak avensis giriş yaptı bu gruba yeni kasa avensisleri araştırıyorum