Araç tavsiyeleriniz

soner0686

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 98 vectra gls aracımı değiştirmeye karar verdim yeni araç ne alacağıma karar veremedim bilgi tecrübe deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.Alacağım araçtan birinci beklentim sorunsuz olması sanayiye ne kadar az gidersem o kadar memnun olurum ayda bin km yol yapıyorum 45 krş dan fazla yakmazsa benzinle binebilerim yoksa lpg kullancam performans konfor olarak vectra b den aşağı olmasını istemiyorum malum attan inip eşşeğe binmeyelim bütçe arabamı satıp üste 20 bin verebilirim.Tamircim vectra c tavsiye etti komşum 2001 passat 1.8 t kullanıyo o passat tavsiye etti akrabam da megan 2 1.6 benzinli var o da passat almak istiyo arabasını bana satmak istiyo dosta gidecek araba cok temiz diye sizin düşüncelerinizi almak istedim...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectrayı satıp megane almak mı?Attan inip eşşeğe değil, topal eşşeğe binmek olur bence.Performans derseniz passat ın 1.8 turboları sizi tatmin edecektir.Hatta 2.0 vectradan daha seri ve hızlıdır.Ama 24-25 lira da 2001 passat a verilmez.Dosta gidecek araba diye birşey yoktur.Bugün bende hiç bir şey olmayan arabayı sana satarım yarın pat bi elektronik arıza yapar gelir bana hani arabanda birşey yoktu dersin.Alış verişin dostu arkadaşı olmaz.İllaki performans diyorsanız yine opel WV ford gibi araçlar bakabilirsiniz.

soner0686

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok bi performans beklemiyorum yarışlara katılmıycaz sonuçta benim için en önemlisi sorunsuzluk gönlümden geçen araba ise 2001 bmw 5.20ia çift vanus m paket ama cesaret edemiyorum sütten biraz ağzım yanmış durumda bmw ninde b'sinden anladığım söylenemez pek

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımı öneririm passat 1.9 tdı b5.5 kasa 2004 model rahat seri ve dizel d segmenti bir araç vectradan daha konforlu...fiyatları
sorunsuz olsun sanayiye gitmesin diyorsunuz ama 2001 model araçlarla ilgileniyorsunuz eğer sorunsuz istiyorsanız genç yaşta bir araç almalısınız...aracınıza minimum 15 desek 35.000 tl ye kadar imkanınız varmış...5 yaştan aşagı araç almayın derim...
aşagıda yazdığım araçların 2007-20012 modellerine bakın derim...
1-toyata corolla
2-honda civic, accord
3-ford focus 1.6 tdcı,ford mondeo
4-wolkwagen jetta
5-chevrolet cruze

Son düzenleme:

soner0686

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,9 tdı aklıma yatıyo aslında ama hiç dizel kullanmadım kulaktan dolma bilgiler var sadece bakımı pahalı 150 bini devirince altından kalkamazsın senede 12 bin km için değmez vs.vs.pek olumlu bi şey duymadım

Son düzenleme:

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,9 tdı aklıma yatıyo aslında ama hiç dizel kullanmadım kulaktan dolma bilgiler var sadece bakımı pahalı 150 bini devirince altından kalkamazsın senede 12 bin km için değmez vs.vs.pek olumlu bi şey duymadım

bana vectrayıda kötülemişlerdi 3,5 sene kullandım sanayiden çıkmazsın yolda kalırsın yok km gittimi bişeler olur eskir hiç bişeyde olmadı...masraf ettim ama keyfe ettiğim masraflarda var...bakarsan bağ bakmazsan dağ olur...passatı alırkende alma masrafında kurtulmazsın dediler...aracımı alalı 8 bin km oldu daha hiç bir masraf etmedim aldığımda yağını suyunu değiştirdim bakımlarını yaptırdım biniyorum...bir tanıdığımda 260 binde passatı var motoru hiç açılmamış...dizel araçların bakımını aksatma yağını suyunu aksatma hiç bişey olmaz...o sorunlu diyenler km'siyle oynanmıs passatlara yıpranmış passtlara binenlerdir bence...ikinci bir konu senede 10.000-12.500 arasıda ben yapıyorum ve passata biniyorum...ve iykide almışım diyorum...

Son düzenleme:

soner0686

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passata bakarsam kullanan birisi olarak ne tavsiye edersiniz nasıl bi araç almalıyım yaş model paket servise mi kontrol ettiriyim km sini falan nasıl anlarız oynandığını biraz bilgilendirirseniz sevinirim

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
mazda 6 ya da lancer 1.8 olabilir.

soner0686

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazda 6 ya da lancer 1.8 olabilir.

aklımdan bile geçmedi doğrusu neden olabilir dediniz biraz daha açarsanız kounuyu faydalı olabilir benim için