Araç tavsiye

Ahmet_77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel astra g hb 2000 model.

sanayici ustalar işi bilmedikleri ve dolandırıcı oldukları için başa çıkamıyorum artık.
bu aracım çok iyi ama çok sorun çıkartıyor. 2014 aralık ayında aldım toplam 5000 km yol yaptım. 7-8 bin tl toplamda sorun açtı. ufak tefek şeylere bu kadar para gitti. ve sonbahara doğru aracı değiştirmeyi düşünüyorum.

25. bin tlye bunu satabilirsek, sanmıyorum satacağımızı, ama 25 diyelim. en fazla 30-35 bin tl'ye çıkabiliriz sanırım.

ford focus 2 alınır mı ?
megane 2 alınır mı ?

en az 2004 - 2005 model hatchback araç tavsiyesi yapabilirmisiniz ?

Ahmet_77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opeli seviyorum ama başka çare yok. elimdeki para maximum 30.000 tl de olabilir. yani astrayı satınca +5000 tl eklenebilir. fazlasıda olmayabilir. :( H kasa temiz astralar 35.000 tl den başladığı için opel'den vazgeçmek zorundayım :( yok işte arkadaşlar. G kasa astra ile bile başa çıkamıyorum. araca her bindiğimde bir sorunu çıkıyor. ya silecek ses yapıyor onu değiştiriyorum, arka cam silecek suyu atmıyor 500 tl diyorlar. onlarıda yaptıramadım. küçücük bir ön konsol kapağına 500 tl çekiyorlar. oda ellerinde zaten yok.

opel astra almadan önce para biriktirirdim. 1 - 1.5 yılda 7-8 bin tl param gidince çok kötü oldum. psikolojim bozuldu. yok işte opel astra g hb 2000 modele param yetmez hale geldi artık. para olsa devam ederdim ama yok. şimdi bile satmayı düşünüyorum şu lanet olasıca yaz bir geçsin diyorum. denize gidecem ama bu halde de gidilmezki stop edip duruyor.
benden önceki sahibi eşek biner gibi binmiş. lastikleri bile çok eskiydi değiştiremedim. 1500 lirayı bulup değiştiremedim. kötü lastik alsam yolu daha çok hissederim. artık param kalmadı. babam bu sefer yardım edecek ama sadece aacı değiştirirken edecek.

(taksiye biniyoruz 2000 model megane 1 sanırım bu bile daha az yolu hissettiriyor. fiat doblolar bile daha konforlu gidiyor.)

o yüzden tavsiye bekliyorum en azından aklımda dursun. megane 2 ? ford focus 2 bunlar nasıl ?