Araç tavsiye acil yardım arkadaşlar

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar çok samimi dostum araç alcak stresten ısın ıcınden cıkamıyor benıde kararsız bırakıyor..tavsıyenızı onemle beklıyorum.

1. Yeni astra sedan 1.6 businnes 43 mılyar veya 1.4 t sport 48mılyar ( fıyat farkı var ama hangı motor daha ıyı fıkır lazım hıc bılmıyorum )

2. yeni ford focus titanyum 46 mılyar veya style model+ smart paket 44 mılyar

3. 2009 model jetta comfort 1,6 38 mılyar..bu aracların hepsı benzınlı..

hangı arac sızde uygun ve bu araclar hakkında bır deneyım bılgınız varsa lutfen paylasın..dusuncenız cok onemlı cıkmazdayız..

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1: Astranın motorlarının hangısı ıyı bılemıyoruz..dızel alamıcaz benzınlısı nasıl, ayrıca araç yenı oldugu ıcın dayanıklılıgı nasıl bılemıyoruz..secımımızdekı en goz alıcı araba oldugu gercek..

2: focus gorunuz ıtıbarı ıle hıc bu neslın aracı degıl cok sıradan dısı..ıcı ama fena degıl..ama focus un bır satıs muduru aracta ızalasyon sorunu oldugunu motor ve lastık sesını ıcerı aldıgını ve TR genelınde sıkayet geldıgını soyledı..cok samımı bır dostumuz oldugu ıcın saklamadı bızden..Ama bu Focuslarda bogazına kadar ozellıkle dolu kafamız karıstı..

3: 4 yaşlı bır araca sıfır araba parası vermek dogrumu eder mı onu cozemedık..bu sozum jetta için..ben yınede vw nın fiyatlarının çok abartılı oldugunu dusunuyorum ama arkadasım da jettayı sevıyo

sızın öneriniz?

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim önce hangisi hayırlısı ise o olsun benim size söyleyeceyim tek şey nekadar özellik okadar arıza ama siz astra alın astra iyidir iyi :) :rakir:

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam Astra 1.4 T alırdım. Neticesinde turbo beslemeli bir araç... Artık atmosferik motor neden yaparlar hiç anlamıyorum....Dediğiniz gibi bence de en yakışıklısı astra.... ve makyaj yapmaya çok uygun...
Yeni focuslar için ses izalasyonu için başarılı diyorlardı...Belki full olanları iyidir.Ancak 2007 1.6 benzinli ve 1.6 TDCi kullandım... TDCi motor olarak çok iyi idi ancak benzinlisi bence berbattı...
Jettanın kalitesi zaten tartışılmaz ama hem atmosferik motor hem diğer seceneklere göre daha yaşlı bir araç... Bende sizin gibi düşünüyorum.... bence de fiyatları abartı...