Araç seçimi

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhaba:

Bu yaz nasipse aracımı yenileyeceğim.Şimdiki aracım Vectra b2 2.0.Öncelikle alacağım araç şu an kullandığım arabamı aratmamalı ve fazla masraf çıkarmamalı.Ben çok kararsızım.Tercihler şunlar:

-Renault Laguna 2 privilege 2.0 veya 1.9cdti(2004-2007 model)
-Bmw 3.20 (1999-2002)
-Alfa 156 1.6 (2005 ve üstü)
-Volvo s40
-Opel vectra c1 veya c2

Diğer seçenekleri de yazarsanız iyi olur.Bu araçları kıyaslarsak sevinirim.Hepinize saygı ve sevgiler...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların içlerinde en mantıklısı 156 ya da c2 vectra gibi duruyor.

laguna otomatik vites olacaksa arabadan çok şey çalıyor.bir de laguna alınca arıza çıkarma ihtimalleri yüksek(1,9dci motoru hakkında bilgim yok)iç mekanları biraz erken yıpranıyor.konforlu ve kesinlikle iyi yol tutan bir araba

320 e46 makyajsız kasada sorun yaşamayan duymadım.masraflarının tamiri de çok pahalı

makyajlı kasa 156'da ufak tefek arıza problemi yaşayanların haricinde sorun yaşayanla karşılaşmadım.tüketimi biraz yüksek:)kullanırken verdiği zevk harika:)

s40 1,6 benzinli ise performansı tatminkar, tüketimi az değil ama hiçbir sorun yaşamadı sahip olan 3arkadaşım da.lpg ile düşünülebilir

opel vectra zaten bilindik bir araç:)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volvo S40 2006 dizel düşünüyorsanız harika arabadır üzmez ..

alfa 156 1.6 özellikle twinsparklarda hem seri ve karizmatik arabalardır , italyan olduğu için bir kaç kronik ön takım sıkıntısı çıkartabilir ...

Diğer araçlar hakkında pekde yorumda bulunamıycam fazla bilgim yok onlar hakkında ..

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw masraflı olabilir.
laguna yı da direk eliyorum..
vectra ve volvo arasında kaldım ben..

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Laguna2 benim için ön plandaydı ama yorumlarınızı dikkate alıp lagunayı askıya alıyorum şimdilik.Bmw de yüksek maliyetli parçaları nedeniyle düşündürüyor beni.Alfa 156 gerçekten güzel ve karizmatik bir araba ama onunda servis problemi var diye duymuştum.Volvoyu düşünme nedenim ise sağlamlığı.Çevremede binenler yıllarca sorun yaşamadan bindiklerini söylüyorlar ve konforlu araç.Sadace iç mekanı bana boş geliyor.

Yorumlarınız için teşekkürler...

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b2 nin tadı başka. sıkıntın yoksa devam etmeni öneririm.

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şiddetle e46 320 :) abi gerçekten söylenti bakımları pahalı yok şöle yok böle 1998 model cabrio aldık arkadaşıma e36 yaklaşık 7 ay oldu su ana kadar yaptığımız masraf 350 tl nce bu çok normal ki modelin düşük olması çıkma parça olanağınıda arttırıyo

volvo s40 da güzel araç üzülmeyeceğiniz bir araçtır performans konfor azcıkda yakıt diyebiliriz :)

9 ay dır arabasızım temiz e46 bulursan banada haber wer abi :) :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şiddetle e46 320 :) abi gerçekten söylenti bakımları pahalı yok şöle yok böle 1998 model cabrio aldık arkadaşıma e36 yaklaşık 7 ay oldu su ana kadar yaptığımız masraf 350 tl nce bu çok normal ki modelin düşük olması çıkma parça olanağınıda arttırıyo

volvo s40 da güzel araç üzülmeyeceğiniz bir araçtır performans konfor azcıkda yakıt diyebiliriz :)

9 ay dır arabasızım temiz e46 bulursan banada haber wer abi :) :)

söylenti değil tanıdığımda 320 e46 coupe var makyajsız.otomatik vites tamiri için falan verdiği paraları iyi tutuyor.bir arkadaşımda da 528 vardı tek vanoslu modellerinden onun da masrafları yüklüydü.e46 330ci'de yaşadıklarını saymayayım:)

sorun çıkarmaz çıkarmaz bir çıkardığında parçaları gerçekten pahalı.bmw'de sorunsuzluk şans işi olduğu kadar da herhangi bir sıkıntısında dilinden iyi anlamak gerekiyor...

tamam hiçbiri yolda kalmadı ama tamirinin faturaları biraz ağır oldu....

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görüşlerinizi sunduğunuz için teşekkür ederim.
Bmw leri incelemeye aldım.Ayrıca Alfa romeo 156 lar da gözüme güzel görünmeya başladı.Aslında Vectramda güzel ama yaşı biraz fazla.Vaktini doldurmadan model yenilemek iyi olur diye düşünmekteyim.Sahibindeni dolaşmaya devam edeyim...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gercekten temiz kullanilmis bir 320 fazlasiyla memnun eder . bir cok arkadasim kullandi coguda kullaniyor.ciddi sikintilar yasayani duymadim.ufak tefek sorunlar hangi arabada yokki..