Araç önerisi

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında oda düşünülebilir. Peki onların bir kronik sorunu var mı yada sizin bildiğiniz genel sorunları?

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Olaya çok basit bakmak gerek neticede alacağınız araç da sıfır olmayacak ve kişi nasıl kullandı belli olmayan bir araç. Şimdi benzinli bir araç aldığını var sayalım. İlk oalrak yağ değişimi sonra frenler triger değişimi ufak tefek ön takım bakımları olacak bu da size masraf demek. Bunun maliyeti az değil bana göre sanırım 1500-2000 TL çok rahat bulur. Sonrasında aracın motorun da ne gibi sorun olduğu da belli olmayacak şahsi fikrim ikinci el araç alacak olduktan sonra kendi aracıma bakarım daha iyi en azından huyunu suyunu bilirim.

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında oda düşünülebilir. Peki onların bir kronik sorunu var mı yada sizin bildiğiniz genel sorunları?

Ben kullanmadım ama çevremde olan var gayette memnunlar. sadece bi ablamız var tanıdık ondan da 1.3 dizel var astra o şikayetci. onun şikayeti de depo dolu iken ses yapması. dalga kıran olmayışından dolayı. sizde rahatsız olursanız taktırır mis gibi binersiniz. benim maddi imkanım olsa dakika düşünmem alırım bence iyi düşünüp araştırıp alın. opelden iyisi yine bir opeldir :)

peace27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracına bakım yap bin derim yada temiz bir volvo al bin kardesim ama bir opel kullanıcısı olarak her zaman opel derim.

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuanda 1.3 cd lere bakıyorum hem fiyat olarak hemde araç olarak beni memnun edecek bir araca benziyor. Tabi cosmo paketi ile. Volvoya da baktım s40 a güzel araba ancak o fiyata temiz bulmak çok zor gibi. Birde piyasada çok olmadığı için herhangi bir sıkıntı olduğunda tamir edebilecek ustaların çok az olduğunu düşünüyorum açıkcası.

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuanda 1.3 cd lere bakıyorum hem fiyat olarak hemde araç olarak beni memnun edecek bir araca benziyor. Tabi cosmo paketi ile. Volvoya da baktım s40 a güzel araba ancak o fiyata temiz bulmak çok zor gibi. Birde piyasada çok olmadığı için herhangi bir sıkıntı olduğunda tamir edebilecek ustaların çok az olduğunu düşünüyorum açıkcası.

volvo sana yaramaz abi sen 1.3 dizel bi astra alcan bizlere de dua etcen

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.3 dizel Astra Sedan yerinde bir tercih olur..

Sent from my iPhone using Tapatalk

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen astra alacağım. Önerileriniz için teşekkür ederim