Araç öneri

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hocam tşkler dediklerinizi dikkate alıcam
Km ve motor ölçümü nasıl oluyor expertiz yapıyormu
dyno verisine pek güvenmiyorum piston basıncı yani rektefiye yapan yerler var oralara gidip pistonları tek tek olcturebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: PRESTİJ

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 atmosferigin bi ton sorunu var. uretimden kalkti. 1.6 t sinirli sayida tutulan model degil. 1.4 t yada 1.6 ctdi tercih edin yada baska araca bakin derim ben. hatchbackte golf, leon, i30, auris te rtercih edebilirsiniz
Zafer hocam fiyatlar uçmuş 100000 civarı bütçe, bu gidişle araba alamicaz

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Sattigin fiyata almak cok zor artik

• Beğen
Tepkiler: PRESTİJ

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2015 1.4 t bakıyorum 95 ile 110 arası gerçekten bu paraya satılıyor mu anlamadım

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlaveten 1.4 t kronik arıza varmı
Her araçta ufak tefek sorun olur ama
Opelin arızaları çok zor çözülüyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
İlaveten 1.4 t kronik arıza varmı
Her araçta ufak tefek sorun olur ama
Opelin arızaları çok zor çözülüyor
aslında kronik sorun yoktur arızaları kronikleştiren ustalar vardır segman kırarsın onada yağına dikkat etmezsen tapa gaz gezersen yada yığdırır durursan motoru devamli gaz verip vitesde ayağını gazdan çekip debraja da basmazsan yani ort. 30 60 130 binde segmanda bu yüzden sorun çıkarıyor bakımlarını hiç aksatmadan 10 binde gerekirse 9 binde bakım yap o motora hiç bir şey olmaz genç kullanıcılardan alma genelde j kasalarda hep gençler biniyor

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında kronik sorun yoktur arızaları kronikleştiren ustalar vardır segman kırarsın onada yağına dikkat etmezsen tapa gaz gezersen yada yığdırır durursan motoru devamli gaz verip vitesde ayağını gazdan çekip debraja da basmazsan yani ort. 30 60 130 binde segmanda bu yüzden sorun çıkarıyor bakımlarını hiç aksatmadan 10 binde gerekirse 9 binde bakım yap o motora hiç bir şey olmaz genç kullanıcılardan alma genelde j kasalarda hep gençler biniyor
Aynen hocam haklısınız valla birisi volant kronik sorun dedi bugün ondan sordum
Genç kullanıcıyı bi kenara bırak kriterlere uygun TR geneli 3 tane araba var biri al satçi çıktı onu eledim geriye kaldı iki tane biri 1000 km mesafede biride burda çok zor gerçekten

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aynen hocam haklısınız valla birisi volant kronik sorun dedi bugün ondan sordum
Genç kullanıcıyı bi kenara bırak kriterlere uygun TR geneli 3 tane araba var biri al satçi çıktı onu eledim geriye kaldı iki tane biri 1000 km mesafede biride burda çok zor gerçekten
bazı model yıllarında oynar volant var o oynar volant şöyle arıza yapıyor ışıklarda filan durunca boşa almak yerine kullanıcı sürekli vitesi 1 e atıp beklediği için uzun vadede volant arızalanıyor egerki oynar volanta denk gelirseniz cok iyi bakmanız lazım şanzumana zaten sonra değişimde ustaya söylerseniz sabit volanta çevirirler ve sorun birdaha cıkmaz

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı model yıllarında oynar volant var o oynar volant şöyle arıza yapıyor ışıklarda filan durunca boşa almak yerine kullanıcı sürekli vitesi 1 e atıp beklediği için uzun vadede volant arızalanıyor egerki oynar volanta denk gelirseniz cok iyi bakmanız lazım şanzumana zaten sonra değişimde ustaya söylerseniz sabit volanta çevirirler ve sorun birdaha cıkmaz
Tşkler hocam verdiğiniz bilgiler için

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımı sattım bugün
Haliyle araba arayışına girdim
Opel özel servisinde çalışan usta arkadaşım ve kurumsal bi firmada expertiz ci olan arkadasima danıştım ikisi de sakın 1.4 t opele yaklasma dedi benim kafam iyice karıştı