Araç marş basmadı..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce araca binip kontağı çevirdim ama marş basmayıp ekranda "Hırsızlığı önleme sistemi" uyarısı çıktı, sonra tekrar denemedim çünkü müşteri gelmişti.

Sizce neden böyle yapmış olabilir?

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç marş basmadı..

bunun aynısı benimde başıma geldi ama neden olduğunu anlayamadım, uyarı çıktığındaki şartları oluşturduğum halde bir daha çıkmadı.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anahtarı tam tanıyamamıştır muhtemelen
çünkü tüm bilgiler anahtarda kayıtlı anahtarı tanımayınca da sizi hırsız zannetmiş araç :)

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uzun uzun yazayım, yolda giderken güzel bir manzara gördüm foto çekmek için kenarı çektim ve camlar açık anahtarı üzerinde bırakarak araçtan indim, geri gelip marşa bastığımda bu uyarıyı verdi, bende anahtarı çıkarıp bir daha taktım ve yine bu uyarıyı verdi, daha sonra camları kapatıp araçtan indim kapıları uzaktan kumanda ile kilitletip açtım araca bindim yine bu uyarıyı verdi  ??? daha sonra iç güdüsel bir şekilde araçtan indim bütün kapıları teker teker açıp kapadım sonra uzaktan kumanda ile yeniden kapıları kilitleyip açtım ve araca bindim nihayet çalıştı. ne oldu nasıl oldu hala anlayabilmiş değilim  :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bindiğimde çalıştırmadan önce camları açmak istemiştim ama kontak anahtarını tam olarak takamadığımdan çevirememiştim, o esnada kafası karışmış olabilir.

Ya da diyorum gelen müşteri benden birşeyler mi çalıyor?  011zaa

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Tolga KARACA link' Alıntı:
Az önce araca binip kontağı çevirdim ama marş basmayıp ekranda "Hırsızlığı önleme sistemi" uyarısı çıktı, sonra tekrar denemedim çünkü müşteri gelmişti.

Sizce neden böyle yapmış olabilir?

- sizin araçta  alarm sistemi varsa, 
bununla alakalı olabilir diye düşünüyorum....
bu sistem kafayı yemiş olabilir :)