Araç Lpg'si Hakk.

volkan.celik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaşlar;

Denizli'den Siteye(Aranıza) katıldım.Daha çok yeniyim.:))1998 Model Opel Astra Sedan aracım var şu sıralar LPG taktırmak istiyorum.Sizlerden ricam hangi marka lpg taktırayım?İlk defa opel sahibi oluyorum.Bu sebep'den dolayı ne taktırmam gerektiğini bilmiyorum.Bu konuda yardımcı olmanızı rica ederim.Bu arada Denizli'deki bir kaç Opel özel servislere bu durumu sordum bana Atiker markasının Opel'e çok iyi olabilecegini söylediler.Şimdiden ilgileriniz ve ve verecek olduğunuz cevaplar için teşekkür ederim. :))

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Evet Atiker kullanıyorum ve memnunum, şimdiye kadar bir sorun çıkarmadı.

Yell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2001 model vectra aracıma atiker taktırdım. İlk bir kaç ay biraz sıkıntım oldu ama iyi bir kalibrasyon ayarından sonra şimdilik memnunum. İnşallah ileride bir sorun olmaz. Ayrıca markadan daha ziyade montajı yapacak olan ustanın ve yine kalibrasyon ayarlarını ( bilgisayarda proğram ayarı )yapacak olan ustanın gerçekten işinin ustası olması çok önemli. Yardımcı olabileceğim bir konu olursa elimden geldiğince cevaplarım.

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı 2. el aldım.1 yıl 3 aydır bende.40 bin kmyi geçtim şimdiye kadar atiker ve bir kez bile sorun çıkarmadı.kendi malımızı kullanmamız gerekli diye düşünüyorum.