Araç Koltukları ve iç döşeme nasıl temizlenmeli ?

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
fotoğraflarını yüklesene koltuklarının koltuk sökme takma yada yıkamana bıle gerek kalmayabılır

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam kaoltukları komple sök iskeletiyle birlikte sabun hortum yıka.rayları da balata spreyıyle temızle yagla tak.

ulupinar67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç uğraşma detay temizlik yapan kuaförler kampanya üstüne kampanya yapıyo işi iyi yapana götür çok güzel çıkartıyolar koltuk-kapı içi ve tavan kirlerini, sıfır araba gibi yapıyorlar adeta, arkadaşlarında dediği gibi tavan zatençok hassas sarkıyo hemen

ercan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok tavanı hiç ellemem.riske girmekte istemiyorum bir taraftan.bakalım bakacaz bir çaresine artık.

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
benim vectra varken halı yıkama makinası ile koltukları, tabanı , kapı yüzleriini, tavanı anlıcan heryerini yıkadım. her yer güzel oldu pırıl pırıl ama tavan sarktı. gidip tavan yaptırmıştım döşemecide. eğer yok ben şansımı denicem diyosan ve tavaan çok kirliyse fazla bastırmadan süngerle kosla ile yıka sarkarsa yapacak bişey yok ben indirimli olarak 60 liraya yaptırmıştım. osmaniyede

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok tavanı hiç ellemem.riske girmekte istemiyorum bir taraftan.bakalım bakacaz bir çaresine artık.

tavanı silmek zahmetli

Gecenlerde arabanın icinde beklerken tavana baktım lan dedim cok kirlenmis, gözüm hemen kapı ic cebinde bulunan ıslak mendile gitti :D
1 tane ıslak mendil aldım ve kücük bir bölgeye sürttüm citiledim sildim, 10 dk sonra bi baktım gayet temizlenmis

Kovaya bez daldırdıktan sonra ne kadar sıksakta su kalıyor bezde ve bu sarkmalara yol acabiliyor, lakin kendilğinden ıslak bezle kücük bir bölgede deneme yapın ve farkı anlayacaksınz

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullandıgınız bez kaliteli bir mikrofiberse iyice sıkın sonra 2-3 kez çırpın bütün ıslaklık kaybolur sadece nemli bir beze dönüşür hiç bir şekilde tavana zarar vermez.

ben deterjan olarak amway L.O.C kullandım mikrofiber bezide iyice sıkıp çırpınca bir skınıtı yaşamadım.

opel,renault,toyota,seat,volkswagen,volvo araçlarda bizzat denedim.

arcfoo3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullandıgınız bez kaliteli bir mikrofiberse iyice sıkın sonra 2-3 kez çırpın bütün ıslaklık kaybolur sadece nemli bir beze dönüşür hiç bir şekilde tavana zarar vermez.

ben deterjan olarak amway L.O.C kullandım mikrofiber bezide iyice sıkıp çırpınca bir skınıtı yaşamadım.

opel,renault,toyota,seat,volkswagen,volvo araçlarda bizzat denedim.

Gercekden arkadasımızın dedigi gibi bende kulanıyorum loc gayet memnunum hiç bir proplem yaşamadım buzamana kadar ayreten leke cıkarıcalar var siprey halinde cıkaramıca leke yok mürekkep lekesi bile gayet temiz oluyor yıkanmış gibi 10 numara ayreten 90 gün garantili ürünler bu arada mem nun kalmıyanlar için gerci mennun oluyan yok zaten onun için 90 gün garanti :D sevgiler saygılar korkmadan silin tavanınızı deforma olmuyor daha detaylı bilgi için arkadaşlar bana ulasabilirler

keskinbey06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 tl ver iç yüzeti tavanda dahil fabrika cıkısı gibi yapıyorlar bu dedğim ankarada

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben koltukları önce kosla ile köpürtüp köpürtüp sildim koltuklardaki şekiller ortaya çıktı sonra thomas diye bir halı yıkama makinası var onunla güzelce yıkadım cillop gibi olmuştu ama ne yazıkki kurum lekesi yine mahvetti ben ağustosta yapmıştım arabanın kapılarını 1 saat açık tuttum koku falan hiç olmadı...