araç kaplama (carbon fiber, ahşap görünüm)

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
400 çok para...folyoyu alıp sizde kaplıyabilirsiniz...ısı tabancasıyla her şeklede giriyor sorun yok...biraz el becerisi lazım ama...

bir de resimlerdeki carbon folyoların deseni çok çirkin...tuninglerde çok daha güzel küçük kare desenlileri var...

Son düzenleme:

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
400 çok para...folyoyu alıp sizde kaplıyabilirsiniz...ısı tabancasıyla her şeklede giriyor sorun yok...biraz el becerisi lazım ama...

bir de resimlerdeki carbon folyoların deseni çok çirkin...tuninglerde çok daha güzel küçük kare desenlileri var...
bu folyo soyulur mu?

hani mini cooperlerin aynaları var ya,onun gibi yaptırmak istiyorum.Çok güzel durur.yapılabilir mi?

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
bu folyo soyulur mu?

hani mini cooperlerin aynaları var ya,onun gibi yaptırmak istiyorum.Çok güzel durur.yapılabilir mi?

eğer kaplanan yüzey temiz olursa ve ısıtılarak kaplanırsa ucundan tutup zorla kazımadıkça hiç bişey olmaz...aynalara evt çok güzel durur..ama bu folyo benekli zebra gibi :D daha güzelleri de var...çok aşırı yuvarlak yüzeyleri tek parçada kaplaması zor...2 parçada olabilir...desenler üstüste bindiği zaman tek parça gibi duruyor

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
işçilikleri 1 numara amaa...jantlar filan çok süper

arkadaşlar bunlar kaplama değişmiş yaa nasıl yapıldığını bir okuyun...bende diyorum nasıl böyle tek parça kusursuz yapmışlar :D

Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön konsolda çok şık duruyor gerçekten vede adamlar çok kaliteli iş çıkartıyorlar helal olsun

Son düzenleme:

eyanc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işlem sticker yapıştırma falan değilmiş adamlar tabiri caizse galvaniz gibi herşeyi kaplayabiliyorlar :) kaput için sorduğumda işlemin 3 günde biteceğini söylediler

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki aynayı kaça yapar ve kaç lira tutar pahalı değilse yaptırmak lazım.benim çok hoşuma gitti gerçekten.

eyanc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ön konsola yapırmak istiyorum ama parça başı fiyat veriyorlarmış gitmek lazım sitede telefonları mevcut oradan bi şansını dene istersen

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 günden beri arıyorum ama bulamadım carbon fiber folyo satan bir yer varmı acaba